Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem 13mm a méhnyákahártyám...

Nekem 13mm a méhnyákahártyám de a vérvizsgálat szerint kevesebb mint 1.2 a hcg-m kb max 2 hetes terhességről lenne szó lehet h még baba?

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
lehet, de az utolsó mensihez kell majd számolni a heteket, tehát a kettő az 4 hét..5-6 hetesen már látszódhat az uh-n.
2008. okt. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Lehet! Nekem 14 mm-es volt és most 31 hetes vagyok!
2008. okt. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem csak annyit mondott a nő amikor felhívtam h kevesebb mint 1.2 de akkor ezek szerint van nem?és az csak terhességnél van?köszönöm a válaszokat és nagyon boldog babavárást:)
2008. okt. 9. 10:03
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem terhes állapotban a HCG értéke 5 alatt van. Terhesség esetén másfél naponta ( beágyazóádstól ) megduplázódik. Ezért van hogy a terhességi tesztek, amik kb 25-ös érzékenységűek, a megtermékenyítéstől számított 10. napon ( beágyazódás + 3 nap ) már kimutatják, és azok VIZELETBŐL!!! Tehát, ha a véredben 1.2, akkor valószínűleg nem vagy terhes.


Önmagában a méhnyálkahártya vastagságból nem lehet messzemenő következtetést levonni, hiszen a mensi előtti napokban van, akinek a 20 mm-t is eléri.


Ne szomorkodj, talán legközelebb....

2008. okt. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!