Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhességről, baba...

Melyik terhességről, baba várásról szóló könyvet ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy terhességről és szülésről szóló könyvet, de annyi van nem tudok dönteni. Ha ti olvastatok ilyet, mit ajánlanátok és mit nem?
2011. márc. 28. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem A terhesség ABC-je van meg, nagyon jó kis könyv szerintem, van benne terhesség hétre lebontva képekkel mikor mi történik a babával,babavárás, szülés, hazaérkezés a kórházból stb.Most várom a másodikat de még mindig előveszem, én két éve vettem 5000-ért

2011. márc. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én könyvtárba járok, és most, hogy babás lettem sorra hozom ki a terhességes könyveket ingyen. Így ha nem is tetszik se került semmibe, és elolvashatok tizet is.
2011. márc. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ina May könyvei!

ha természetes szülésre készülsz (nem akarsz EDA-t, meg szoptatni szeretnél). rengeteget segített, nagyon jól fel tudtam készülni a szülésre, és értettem a segítségével a babám jelzéseit. a szoptatásos könyve meg a kórázban volt hatalmas segítség.


[link]

[link]

2011. márc. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én ezt rendeltem meg:

[link]

Rengeteg kérdésre adott már választ, pedig még csak a 4. hónapot kezdtem.

2011. márc. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dr. Anne Deans : A terhesség ABC-je. Én ezen kívűl karácsonyra kaptam még 3 könyvet, de ebben minden benne van. Bárminemű kérdésemre választ adott!Most is csak azért vagyok itt, hogy válaszoljak másoknak :)
2011. márc. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ez nagyon jó kis könyv! Vicces, érdekes, őszinte és jól érthető.

2011. márc. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2011. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!