Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig lehet érezni a petefész...

Meddig lehet érezni a petefészek szurkálás? Baj, ha mindkét petefészekben érzem még 6. héten?

Figyelt kérdés
6. hetet kezdem, jövő hétre van időpontom a dokimhoz. Tesztem nagyon erős nem első pisiből is. Borzalmas hányingerem van, és nagyon fáradt vagyok egész nap. Ma elég erősen érztem szurkálást a bal petefészekemben, de ott kivették a petevezetéket, méhen kívüli terhessé gmiatt 3 hónapja.Ez volt az első éles hónapunk .Néha érzem jobb oldalon is. Nem tudom, hogy miért érezk ilyen szurkálást. Lehet megint méhen kívüli? Félek. Mondjuk elég sokat kellett ma a lányomat emelnem, lehet, hogy csak a szalagok nyúlnak?
2011. júl. 9. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is szurkál, normális, nő a méhed, húzódnak a szalagok
2011. júl. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Manka68 ***** válasza:
100%
A petefészek szurka azt jelenti, megvan még a sárgatest, ami a megrepedt tüszőből alakult ki, és most az termeli a progeszteront, ami fenntartja a terhességet. 12-ik hétig ő gondoskodik erről, akkor veszi át ezt a szerepet a kialakuló méhlepény. Ha a méhed növekedését érzed, azt nem a petefészekben, hanem az egész alhasadban érzed. Persze, lehet mindkettő is egyszerre. :-)
2011. júl. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megnyugodtam:)
2011. júl. 10. 09:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 6 hetes vagyok, és kb. 2 hete folyamatosan érzem az apróbb görcsöket és szurkálásokat az alhasamban. Már hiányozna is, ha nem érezném :))

Én még feszülést is szoktam érezni az alhasamban, amikor állok, és mondjuk hátranyúlok megvakarni a hátamat :)

2011. júl. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!