Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ismeretlen eredetű meddőség...

Ismeretlen eredetű meddőség után végül teherbe estél?

Figyelt kérdés
Van itt olyan esetleg aki több évig nem tudott teherbe esni, holott nem találtak semmi okot egyik félnél sem, de végül mégis teherbe esett? Csak kíváncsiság, mert olyan jó lenne ilyen történetet hallani bíztatás képpen.
2011. júl. 11. 09:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Megtaláltam az archívumban ezt a kérdésemet és gondoltam megosztom veletek, hátha valakit érdekel, hogy 5 hónapos kisfiam bent alszik a kisszobában. :) 1 lombik sikerült!
2013. máj. 17. 13:14
 12/12 091308 válasza:
de jó,gratulálok!!nálunk is ismeretlen eredetű meddőség volt és emiatt olvastam régen ezt a kérdésed, és én is jobban éreztem magam különösen az egyik választól. többször is eszembe jutott vajon sikerrel jártatok e. és erre ma olvasom, hogy ugyanaz volt mint nálunk! első lombik sikerült (a meddőség okát nem tudtuk meg) és nekem is májusban volt 5 hónapos a kisfiam:)) de jó hogy írtál!
2013. nov. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!