Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett valaki teherbe a fogamzá...

Kathrin01 kérdése:

Esett valaki teherbe a fogamzásgátló abbahagyása után azonnal az első hónapban?

Figyelt kérdés
Én május 18-án hagytam abba a gyógyszert, eredetileg egy hónap szünetet akartam hagyni a tisztulás miatt, de gyakorlatilag jún. 3-a óta semmivel sem védekeztem. Azóta nem jött meg, bár fájnak a melleim, 16-án csináltam tesztet, de negatív lett.
2009. jún. 19. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
De még mennyire, állítólag nagyobb az esélye mint máskor. Egyébként meg nem kell szünet, szóval hajrá.
2009. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én fog.gátló abbahagyása utáni hónapban estem teherbe. Ápr.végefelé hagytam abba, és most vagyok 7-8 hetes terhes. Nem gondoltam volna, azért nem is védekeztünk, h ilyen hamar összejön, hsiz kisfiam fél év után sikerült, most meg rögtön. Akartuk, ne értsd félre, csak nem gondoltam, h ilyen hamar. Szoírtok, hogy baba legyen, majd csinálj tesztet megint, másfajtát vegyél.
2009. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! és gratulálok! én is hallottam, hogy nagyobb az esély a teherbeesésre.
2009. jún. 19. 22:17
 4/8 anonim ***** válasza:
nme akarok ünneprontó lenni, de van ismerősöm, aki nem menstruált fél évig, igaz, hogy utána babás lett (észre se vették...) a gyógyszer okozhat kimaradást. persze elég korán teszteltél, még akár baba is lehet :)
2009. jún. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

hajrá!

első gyógyszermentes hónapban, nem a mensi, hanem a babó jelentkezett.

7évig szedtem

11hós egészséges kisfiú anyukája

2009. jún. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hu, en mindjart terhes lettem.

Lehet hogy te is az vagy?:)

2009. jún. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Szia!Nem akarlak elkeseríteni, de én májusban hagytam abba, utána mejött a megvonásos vérzés, majd 39 napig semmi, tesztjeim sorra negatívak lettek...és megis érkezett a nemvárt...de ne keseredj el ha mégsem lennél terhes.Idő kell amíg a szervezeted visszaáll a normális kerékvágásba.Remélem a köv hónapban már nekem sem jön meg.Sok sikert!
2009. jún. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a Kaáliba azért kaptam egy hónapig fogamzásgátló tablettát,mert az utánalevő hónapban serkenti a petefészket termelésre.Ezért könnyebb utána egyből teherbe esni.
2009. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!