Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Március 14-én voltam együtt a...

Március 14-én voltam együtt a párommal,19-én nem jött meg.25-én negatívat teszteltem. Ma,31-én reggeli első vizeletből borzasztó halvány pozitívat teszteltem. Akkor tuti hogy baba van?

Figyelt kérdés
Semmi tünetem nincsen,talán annyi hogy picit nőtt a mellem és puffadok.A halvány második csík azóta sötétebb lett.
2009. márc. 31. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, akkor ott nálad baba van a pocakban!!! :) Gratulálok!
2009. márc. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán lehet hogy baba van :) tesztelj újra néhány nap múlva lehet hogy csak a hcg -d volt túl alacsony.REMÉLJÜK!! :) SZURKOLOK
2009. márc. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Szerintem is baba van,pénteken megyek orvoshoz,majd kiderül:)Remélem:)
2009. márc. 31. 09:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az orvoshoz nagyon korán mész. Néhány nap múlva csinálj mégegy tesztet, és a dokihoz meg ráérsz még menni. Petezsákot fog látni az 5 héten, szívhang pedig a 7 héten lesz biztosan.

Addig pedig vigyázz magadra!


Kétgyermekes anyuka

2009. márc. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben,akkor még várok az orvossal és pár nap múlva újra tesztelek.Remélem baba van:)Már van egy 4 éves kislányom:)
2009. márc. 31. 10:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy mit jelent a "borzasztó halvány" pozitív?

Csak mert én is így vagyok, de az enyém annyira halvány, hogy van, hogy már ott sincs... :( Ennek én még nem hiszek. Igaz, 3 nap késésnél csináltam, még alakulhat...

1. voltam

2009. márc. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A "borzasztó halvány pozitív" nálam úgy volt,hogy épp hogy látszott a második csík,de mégis ott van...azóta már erősödött a gyanúm hogy terhes vagyok,mert a mellem is sokat nőtt és fáj.Tuti baba van.
2009. márc. 31. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!