Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beutaltak minket meddőségi...

Beutaltak minket meddőségi központba, még nem tudom mikor kell mennünk, de sztetek érdemes a vizsgálatok előtt elkezdenie a MacaVibe tablettát? Mennyi idő alatt fejti ki hatását? (páromnak nincs elegendő mennyisége, és ami van az is lusta. )

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 08:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem először várjátok meg a vizsgálatok eredményeit, az orvos úgyis fog adni gyógyszert, ha szükségesnek látja.

Sok sikert a babóhoz!

2009. márc. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem fog adni gyógyszeres kezelést, akkor andrológiára küldtek volna....

De azt hiszem igazad van kivárjuk, hogy ott mit mondanak. Csak olyan nehéz ez a várakozás ill. magával a ténnyel megbírkózni.

2009. márc. 31. 09:35
 3/5 anonim válasza:

Szia!

Attól függetlenül, hogy a férjeddel van a probléma, az orvos a meddőségi központban téged fog elsősorban kivizsgálni, majd Te fogsz gyógyszeres kezelést kapni, a lehető legbiztosabb eredmény érdekében.

Ezért szerintem semmiképpen ne kezdjél még el semmilyen tablettát szedni, majd csak az orvossal egyeztetve. Ez az eljárás elég hosszú (nekünk öt hónap volt, úgy, hogy nekem az összes eredményem, leletem és reagálásom a gyógyszerekre tökéletes volt), lesz időd a MacaVibe-t szedni, ha javasolják.

Sok sikert, és mindenképpen emészd meg, bár tudom nem könnyű, de új életet adni így is gyönyörű dolog. :)

2009. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Férjem az első vizsgálat után azonnal elkezdte szedni a Maca-t. Szerintem jól tettük, h nem késlekedtünk vele, mert már kezdték volna a kezelésemet a lombikhoz, mikor a Maca (kb 3 hónap múlva) kezdte kifejteni a hatását, és a spermiumszáma exponenciálisan emelkedni kezdett. Így most úgy néz ki, megússzuk inszemmel :)

Szóval, ha tudjátok, h vele van a gond, én a párod helyében minél előbb elkezdeném szedni a Maca-t.

2009. márc. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!párommal a kezdetektők szerettünk volna babát.Egy év múlva kiderült, hogy kevés a spermája.szedtük a macát, vitaminokat, mindent.januárban kiderült, hogy mennyisége már jó, de a minősége csapnivaló, nem mozognak.Rendeltem Fer 14-t, aminek köszönhetően most 7 hetes terhes vagyok.Pedig az urológus azt mondta, vagy prosztata masszázs, vagy munkahelyváltás/sofőr/.Hiszem, hogy a maca és a fer14, meg a vitaminok hatottak.Mi is meddőségire készültünk.Én azért ezt még megpróbálnám a helyetekben.Szorítok.L
2009. márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!