Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez igaz lehet?...

Szerintetek ez igaz lehet? Soványság==>>péhiány?

Figyelt kérdés

Azt olvastam egy cikkben hogy azok a nők, akik nagyon soványak ( képeket is mutattak és nem is voltak azok. Szerintem simán csak csinosak voltak. pl: színésznők) azoknak elmarad a peteérés. Menstruációjuk ugyan úgy van, csak épp nincs peteérés.

Nos én nem tartom magamat soványnak (bár anyukám állandóan hízlalna) de a 165 cm-el és 48 kg-al nekem sincs pém.

Lehet ezért?


2011. júl. 13. 10:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az anorexiasnal lehet igy van de a tobbi vekony nonel nem hiszem egyeb betegsegek nelkul.En 178centi vagyok es 60kiloval estem teherbe.Nem azert voltam 60kilo mert nem ettem hanem mert ilyen az alkatom.Megjegyzem annyit eszek mint a 120kilos ferjem pedig o aztan tud enni rendesen.Megis jelenleg 8honapja tarto szoptatas-zabalas utan is csak 66kilo vagyok.

Az egyik baratnom 26eves es 39kiloval esett teherbe,igaz van vagy 155centi. Szoval szerintem nem alkat kerdese hanem betegsege.

Es a duci no aki nem tud teherbe esni?Azzal mi van?Az meg tul kover?

Bar egyebkent se ertem az egeszet tudtommal a menstruacioval tavozik a meg nem termekenyult petesejt.

2011. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!