Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg az ilyen soványság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az ilyen soványság lenne ma az ideális? Nem abszurd ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

Akárhány jól kinéző fiúval beszélgetek, és szóba kerülnek a lányok, akkor szinte mindegyik elkezd jönni az 180 cm magas, 45-50 kilós luvnyáival, meg ecsetelik, hogy milyen csinosak az olyan lányok. Engem általában a "hááát nem kövér, de azért közel sem sovány" kategóriába tesz, ami engem eléggé felidegesít, mivel 172 centi magas vagyok, és 50-52 kiló, szóval elég vékony. Nevetségesnek tartom, hogy én a mai felfogás szerint nem számítok vékonynak. Szerintem még egy nálam 10-15 kilóval nehezebb csaj is lehet irtószexi, és bőven nem kövér.

A másik meg, hogy szerintem nagyon rondák ezek a lombrágó, csontkollekció, keshedt, sorvadt, lányok. Nézhet ki jól, ha egy lány vékony (főleg, ha sportol), de könyörgöm, azért legyen egészséges kinézete, szép, formás combja, lányos feneke...


2011. máj. 20. 22:52
 1/7 anonim válasza:
77%
174 cm és 52 kg vagyok, mindenki azzal piszkál, hogy milyen sovány vagyok (fiúk is), pedig nálam ez csak a genetika miatt van, sokat eszek. Aki szerint nem vagy sovány (bár én jobban szeretem a csinos szót, mert hasonló helyzetben vagyok :D) az nem normális!
2011. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezredik ilyen kérdés..én nem tudom,TI hol éltek,de én meg folyton azt hallom a haveri társaságomtól is,meg a neten is azt látom,hogy azokat tartják jó nőnek,akinek nagy melle,nagy seg.ge van, meg egy kis hasa..(sőt,olyanokra mondják,akik nálam már a kövér kategóriába tartozik jócskán). Senkitől nem láttam/hallottam még azt,hogy a csont soványak jönnek be, nekem meg pont ezért van komplexusom, hogy jóformán nem vetkőzök le,meg nem járok strandra,mert itt-ott lapos vagyok, és vékony..(sajna hízni nem tudok, ezt örököltem). Szóval nem tudom ez miféle következtetés mostanában,de nekem nem tűnt fel.
2011. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látszik, hogy vagyok szerencsétlen, hogy összeakadok ilyenekkel...:D
2011. máj. 20. 23:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző: Maximálisan egyetértek.

A mai pasiknak csak nagy segg, nagy mell , meg a könnyű vér, ez jön be! Én is ilyen alkatot örököltem. Vékony vagyok és kicsi a mellem. Az ellenkező nem felém sem néz, az azonos nem pedig egyenesen a földbe tipor a kritizálásaival, csak hogy a saját egójukat növeljék.

2011. máj. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

180 cm, 50 kg = egészségtelen

Aki kehes csajt akar magának....

2011. máj. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én leginkább azt vettem észre, hogy olyan 23 éves korig van ilyen felfogás a fiúk részéről. Viszont én az idősebbeknél azt vettem észre, amit a válaszolók többsége mond. Ez a mai világ sajnos. A mi gyerekeink bele sem merek godnolni, hogy milyen emberek lesznek:/ és lehet addigra már az értékes szülői nevelés sem segít.
2011. máj. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Egy betegség miatt borzasztó soványra fogytam( 164 centi, 47 kg) a pasik kiröhögtek, h úristen de sovány! szval nem voltam az esetük:) de régen, 55 kgosan az összes pasi rám volt szállva, amikor picit "teltebb" voltam

Az én környezetem nem értékeli a soványokat:)

180 centihez, meg borzasztó az a 40 vhány kiló

2011. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!