Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek magas volt a tesztoszte...

Akinek magas volt a tesztoszteronja azt hogy kezelték? Van külső nyoma? Pl pattanás?

Figyelt kérdés
Én még nem tudom a hormon eredményeimet,majd csak két hét mulva.Én onnan gondolom hogy talán ez a bajom hogy nekem mindigis sok volt az arcomon a pattanás,nem csak mensikor!A bőrgyógyászom azt mondta hogy ez hormonális.A pattanásaim már nem érdekelnek csak Babát szeretnénk már 10 honapja.Köszi
2009. ápr. 1. 12:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Amikor szedtem évekig a Novynette fogamzásgátlot akkor is pattanásos volt az arcom nagyon!Segitsetek létszi!Köszi
2009. ápr. 1. 12:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik barátnőm nagyon pattanásos, kifejezetten csúnya a bőre és alig hogy elkeztdtek próbálkozni azonnal sikerült a baba. úgyhogy hormon vizsgálaton nem volt, nem tudom milyen a tesztoszteron szintje, de az ő esetében mindegy is.
2009. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Igen hallottam már én is ilyenről.Esetleg még valakiu aki tud rola valamit?
2009. ápr. 1. 12:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Pattanásos, aknés bőrt a PCOS szokott okozni. UH-on voltál? Mit mondott a doki? Van peteérésd, látott tüszőt? Hőd felmegy és fenn is ,marad? Nekem a lábomon hátul van pattanás. Én szedtem rásegítésnek clostit, amitől baba nem lett de a pattanások egy ki időre eltűntek.
2009. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi.A 13-madik napomon csinált hüvelyi ultrahangot,ott látta a nagy petémet azt mondta.A tüszörepedést akkor még nem tudta mert csak akkor vozsgált meg.A hőm mult honapba szépen felment 37-re de ebbe a honapba alig akart 39-re felmenni,meg lassan kezdett emelkedni.Volt aki azt irta rá hogy nem volt tüszőrepedésem!Azt nem mondta a doki hogy pco-m van,azt látta volna a hüvelyi ultrahangon?Vagy kitudta volna tapogatni?A vérvételből majd kiderül ha az van?Azt mivel kezelik?Lehet még babám?Most gondolkodok asszem pár honappal ezelött mikor csak kézzel megvizsgált azt mondta hogy nincsen cisztám,kézi vizsgálattal ő ezt tudja?
2009. ápr. 1. 13:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! A PCOS (apró ciszták vannak a petefészekben) csak Uh-val látszik. Ez nem olyan mint más ciszta, ha van peteérésed, nem okoz gondot. Lényegében ez meg nem érett és visszafejlődött tüsző ami folyadékkal van tele. De ha peteérés van, akkor a teherbeesést nem befolyásolja. Korábban nekem sem mondta a dokim, csak mikor úgy mentem el hogy nem jön a baba. De ha van peteérés és a hormonjaid jók akkor nem foglalkoznak vele, csak ír fel clostit rásegítésnek. Nekem is van peteérésem a hormonjaim jók, és a dokim szerint ha több mint 1 év után nem jön össze a baba, megpróbálkozunk a laparaszkópiával, (kiszurkája az apró cisztákat) de előtte még nagyobb adag clostit kell majd szednem.
2009. ápr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!