Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki vetélése után művi befejez...

Aki vetélése után művi befejezése volt, nem fél attól, hogy esetleg nem tud majd többet teherbe esni? Én több mint 1 éve próbálkozok, eddig sikertelenül.

Figyelt kérdés
Attól félek,elcsesztek valamit és többet nem lehet babám. :(
2011. júl. 15. 14:22
1 2
 11/12 Manka68 ***** válasza:

Decemberben volt missed ab-om, azóta én is barnázgatok, lerövidült a ciklusom 28-ról 25 napra (+ előtte a pár nap barna). Én rákérdeztem a dokinál, azt mondta, véletlen egybeesés. Azóta már volt egy sikertelen lombikom is. Nem akar összejönni... Az utolsó hormonlaborom messze nem volt olyan szép, mint a műtét előtt.

Lehet, hogy tényleg véletlen, nem tudom. De már nem tudok hinni a dokiknak. Bocs, hogy nem tudok bíztatót írni.

Talán egy átjárhatóságit kéne csináltatnod, hátha...

2011. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztatásokat és a tapasztalatokat.

Kedves utolsó. Én abban bízok,hogy "csak" a hormonjaim kavarodtak össze.

Az Ashermans szindróma sokkal súlyosabb.Ez az,amikor kaparásnál túl sokat vesznek le a méhnyálkahártyából és összenövés és heg alakul ki.

Ezt csak műtéttel lehet rendbe hozni.

Most ha elmúlik,megyek a dokihoz,nem halogatom tovább.

2011. júl. 16. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!