Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit lehet még tenni, hogy...

Mit lehet még tenni, hogy sikerüljön teherbeesni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Már mindent kipróbáltam.Teákat,e-vitamin,méhpempő,mastodynon csepp,premens,barátcserje és sajnos semmi hatásuk nem volt.Orvos szerint minden rendben.Van még ötletetek?
2011. júl. 16. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak egy,nekem bevált.Felejtsd el az összes csodaszert,naptárt,hőmérőt,keress valami hobbit,hogy ne a babára gondolj minden pillanatban,és akkor legyetek együtt,amikor jól esik,és ne akkor,amikor kell.
2011. júl. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Párodnál is minden rendben?
2011. júl. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen.
2011. júl. 16. 19:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyan azt tudom javasolni, mint az első hozzászóló.. Amikor mi akartuk a babát, mindenáron nem jött össze(csak 2 ilyen hónap volt..) Aztán mondtam a páromnak, hogy tudod mit? Nem érdekel, nem lesz gyerekünk soha...(persze nem így gondoltam, de akkor így éreztem) Eljártam futni, lovagoltam(mondjuk azt már gyerekkorom óta), olvastam nem gondoltam a babára Aztán láss csodát 12+4 hetes kismami vagyok:)) Úgyhogy ne tessék rágondolni:)
2011. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ok!Megpróbálom.Köszönöm szépen!
2011. júl. 16. 20:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Párod is szedjen E-vitamint, C-vitamint és cinket.
2011. júl. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mit takar a minden rendben? Milyen vizsgálatokon vagy túl?
2011. júl. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!