Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Soptatás alatt teherbeesni?

Soptatás alatt teherbeesni?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy aki szoptatás alatt eserr teherbe az ugyanúgy érezte a mellén hogy megduzzad, fáj?
2011. okt. 2. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szoptatás mellett lettem terhes, de azonkívül hogy érzékenyebb a mellbimbóm, nincs mellduzzadás, semmi. Most vagyok 7 hetes, és még szoptatom a "nagyot". :-)
2011. okt. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Én is úgy lettem várandós, h szoptattam a lányom. Csak abból kezdtem gyanakodni, h baba van a dologban, h elkezdett fájni a mellbimbóm szoptatás alatt. de amúgy nagyobb nem lett az elején. 10. hétig szoptattam és csak most kb . a 32.héttől kezdett növekedni és teltebb lenni.
2011. okt. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, sokkal érzékenyebb lett, meg is nőtt, és pár hétig fájt a szoptatás. Aztán elmúlt.
2011. okt. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is szoptatás alatt estem teherbe, de azon kívül, hogy kb. 1 hónap után drasztikusan elfogyott a tejem, semmit nem vettem észre.
2011. okt. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Atroposz ***** válasza:
Lehet szedni gyógyszert szoptatás alatt?Nem árt a babának vagy inkább más eszközhöz kell folyamodni?
2011. okt. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok, bocsánat, hogy közbekérdezek, de lett valaki úgy terhes szoptatás mellett, hogy még nem jött meg a menstruációja? A Kisfiam 6 hónapos, még szinte kizárólag szopizik (minimum 10x éjjel-nappal zsinórban), mensim még nem volt, de azért eljátszadozom a gondolattal, hogy esetleg ...?

(Szeretnénk majd Kistestvért.)

Köszi előre is!

2011. okt. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia! Én 14 hónapja szoptatok és még nekem sem jött meg. Nem védekezünk, mert jöhet a tesó ha akar. Én is kíváncsi vagyok a kérdésedre.
2011. okt. 6. 14:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik vagyok. Lányok, gondoljatok már bele: ugyan mi zárná ki, hogy a ciklus beindulásakor rögtön az első petesejt termékenyüljön? Semmi. Persze hogy teherbe lehet esni úgy is, ha még nem jött meg szülés után.
2011. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia kedves utolsó!

Oké, ez nyilvánvaló, inkább az érdekelne, hogy a "gyakorlatban" mennyire gyakori ez.Persze, hogy elvileg megtermékenyulhet az elso éro petesejt, de simán be tud -e ágyazódni, illetve maga a szoptatás, a méhosszehúzódások lehetové teszik-e a problémamentes teherbeesést, terhességet. Ezért érdekelne, hogy lett-e valaki így terhes.

2011. okt. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!