Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki a hónap elejére nem...

Aki a hónap elejére nem várta: megjött a mensitek, vagy hogy álltok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 09:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
En 31-1-re nem vartam nem is jott meg de a tesztem tegnapelott negativ volt reggeli elso vizeletbol. Meg nem adtam fel a remenyt habar semmi tunetem nincs ami babara utalna. Meg a mindjart megjon erzesem is elmult. a melleim sem erzekenyek, a folyasomon meg nem tudok kiigazodni. Sajnos a nagy csalodas miatt nem merek tesztelni csak majd vasarnap reggel!!! Pozitiv tesztet kivanok mindenkinek!!
2009. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Köszönöm a többiek köszöntését is, nagyon jól esik. :)

Nem volt bátorságom megvenni a tesztet,a mensim még mindig sehol. :)

Mindig a havim előtt pár nappal barnázni szoktam, most még ez sincs, se vizes folyás. Én is vasárnap tesztelek ha Ti is, így egyszerre írhatjuk meg az eredményeket!

Addigra már minden bizonnyal mindenkinek kimutatja ha baba van.

2009. ápr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szia!én mára nem vártam,de nekem tegnap reggel már pozitiv lett a tesztem.
2009. ápr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Tényleg? De jó, gratulálok! :)

Én még azért tuti megvárom a holnapot, az eddigi leghosszabb ciklusnapomat, majd csak utána tesztelek. Akkor meg már olyan mindegy nekem, hogy szombaton vagy vasárnap csinálom meg, viszont a tesztnek azaz egy nap is sokat számíthat!

Semmi mensis érzésem nincs, viszont állandóan megyek a mosdóba megnézni, hogy megjött-e, mert olyan mintha folyna. A bugyimon szinte semmi folyás nincs.

Neked milyen tüneteid vannak?

"a szülinapos"

2009. ápr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szia szülinapos,én elég sokat szédelgek,sok lett a savam,és fehér folyásom van.Ebből gondoltam,hogy biztos baba lesz,mert mensi elött már több nappal vizes folyásom volt.
2009. ápr. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Van még valaki aki babás lett vagy megjött a mensije?

Nálam még mindig semmi...:)

2009. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 nini24 ***** válasza:
Ma kellett volna nem megjönnie, még nem is jött meg, és nem érzem jelét sem. Cicim érzékeny, fehér folyásom van, a hasam szúrkál néha. Reménykedem:) Várom a fejleményeket :)
2009. ápr. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az első vagyok, az utolsó előtti is.

ma reggel pozitívat teszteltem! :)

2009. ápr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 nini24 ***** válasza:
De jó, gratulálok! Az előtted lévő vagyok, meg a nem tudom már hanyadik:) Nekem ma negatív lett a tesztem! De még nem jött meg, tehát bízom! Neked sok boldogságot és egészséget kívánok! :)
2009. ápr. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!