Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokmilliomodik ilyen kérdés:...

Sokmilliomodik ilyen kérdés: Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Szokásos sztori: az elején csináltuk egy picit gumi nélkül.

Érvek a terhesség ellen:

- menstruáltam az aktus napján, (de gyengén)

- a ciklus közepén ovulációra utaló jeleket észleltem (tojásfehérje szerű váladék, fokozott szexuális kedv)

- az utolsó magömlése óta vizelt a párom (tehát elvileg nem lehetett életképes spermium az előváladékában, [link]

- a magömlés jóval a gumi felhúzása után történt

- aznap már volt orgazmusa a páromnak


Érvek a terhesség mellett:

- védekezés nélküli közösülés

- pár napja éjjel hánytam (de az inkább a nehéz ételtől volt. kihánytam és utána rögtön elmúlt a rosszullét)


Szavazzunk! Én a nemre szavazok.


2011. júl. 17. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Arra szavazol amire akarsz ha az a kicsi esély mégis beüt. Ha elolvastál már sok ilyen kérdést akkor a választ is tudod: az esélyed minimális, de van. Tehát mégiscsak jobb volna a gumit akkor felhúzni amikor kell: az első behatolás előtt.
2011. júl. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

0,1% Szerintem az esély...

De van...

2011. júl. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!