Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen tünetek mellett azért...

Ilyen tünetek mellett azért teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés

Volt egy vetélésem és azóta mensi előtt barnázgatok. A mensim 3napos. Görbét vezetek,az alapján van ovum. Volt amikor ovu teszteltem,és az is + volt.

Már több,mint egy éve próbálok teherbe esni,de nem sikerül.


Van,akinek ilyen tünetek mellett is sikerült teherbe esnie?

Ha nem,milyen kezelést vagy gyógyszert kapott? Illetve milyen betegséget állapítottak meg nála?


2011. júl. 18. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, teherbe lehet esni, én az első szülésem után keztem pecsételni mensi előtt négy napig azután jött meg rendesen, nem törődtem vele tíz évig mert nem akartunk tesót, de az élet úgy hozta, hogy új társam lett és bizony belevágtunk tesóprojectbe, nem sikerült két évig, majd kivizsgálások apánál problémák, kevés sperma stb, szedte a maca vibét, rendbe jött, nálam is voltak vizsgálatok, női nemi hormonok stb, normális volt a progi szintem, hőm alapján is volt ovu és uh alapján is, a doki a mensi előtti pecsételésre annyit mondott, hogy mivel a hormonok rendbe vannak így egy oka van a pecsételésnek mégpedig a vastag méhnyálkahártyám , már ciklus 11.napján mindig 12-13 mm volt, és mivel ez még hízik mensiig nehezebb neki leválni, a kis vérerek felpuhulnak , távozik a fehérje (vizes folyás mensi előtt) és ezzel együtt szivárog a vérerekből a vér, de kis menyiségbe a felpuhulás miatt és mire kiér ezért barnás és kevés mennyiségű.Tehát esetembe normális volt, és sikerült is a tesócska, már hat hetes. Neked annyit tudnák tanácsolni, hogy menj el nődokihoz és kérj hormonvizsgálatot, ciklus 3.napján elküld vérvételre meg a 21.-en és ebből sokminden kiderül.
2011. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a részletes választ!

És Neked a mensid meddig tart?

2011. júl. 18. 11:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Most semeddig:) viszont azelőtt három napig, szóval így nézett ki, hogy négy nap pecsételés, majd egy vagy max másfél nap ömlés harmadik nap meg alig, negyedik nap reggelre meg már semmi.
2011. júl. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor hasonló volt az enyémhez?

[link]

Most egy kis reményt adtál! :D


És párod kezelése után mennyivel sikerült teherbe esned?

Gratulálok! Nagyon jó egészséget és boldog babavárást kívánok!

2011. júl. 18. 11:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Fél évig szedte a maca vibét, a c vitamint és az E vitamint ekkor hagyta abba és azonnal sikerült, igen hasonló volt a mensim, néha nem volt pecsételésem mensi után hanem mintha elvágták volna, de ha két nap múlva szexeltünk akkor megint egy nap pecsét volt, úgy, hogy mensi után inkább kihagytuk egy hétig:))köszi a gratulációt, még annyit, hogy a hőm sose ment a ciklus második felébe 36,8 felé, csak várandósan de akkor is a kimaradt után.
2011. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt egy pár régi görbém

[link]


[link]

bocsi mégiscsak felment egyszer a hőm 36,9 ig:)

2011. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!