Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két vetélés után, Ti bele...

Két vetélés után, Ti bele mernétek vágni egy újabb próbálkozásba?

Figyelt kérdés
Idén februárban és sajnos 1 hete ismét, elveszítettük a kisbabánkat! Mindkettőt a 8. héten! 6 hetesen még volt szívhang, és minden előjel nélkül mentem a kontroll UH-ra, ahol már nem vert a pici szíve. Nem lökődött ki, nem volt vérzés, semmi előjele sem. Szép szabályos petezsák, stb... az orvosok csak találgatnak, mint ilyenkor mindig. Van egy 5 és egy 3 éves gyerkőc, de az előző férjemtől, ugyanis elváltunk! A mostani párommal ők lettek volna a közös babák. Nem tudom mit tegyünk. Próbálkozzunk majd újra, vagy vizsgáltassuk ki magunkat??
2011. júl. 18. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy vetélésem volt. Sajnos azóta nem sikerült teherbe esnem.De talán jobb is,mert egy kivizsgálás szerintem megelőzheti a bajt.
2011. júl. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyanús,hogy talán a férjeddel van probléma.Ha előzőleg gond nélkül teherbe estél,és kihordtál 2 gyereket,erről nem igazán írtál.Kivizsgálás nélkül nem vágnék bele.
2011. júl. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

anyumnak volt 2 sikertelen terhessege. egesz pontosan nem tudom h hany hetesen de mar nagy volt a magzat igy meg kellett szulnie. nyilvan akartak apuval gyereket igy ujra probalkoztak es megszulettem en.

most 20eves vagyok.

ha szeretnetek kozos gyereket akkor ne adjatok fel viszont benne van a pakliban h ne adj isten a kovetkezovel is elvetelsz. ha ez teged lelkileg teljesen osszetorne akkor ne kockaztasd az egeszsged.

irtad h van mar ket gyereked szoval feltetelezem nem huszon eves vagy. kerjetek tanacsot a nogyogyaszodtol es igen, talan celszeru lenne kivizsgaltatni is magatokat.

2011. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vizsgáltatnék, de abba nem hagynám a próbálkozást. Szerintem te is sokat változtál belsőleg. A gond veled is lehet. Nézzetek utána. Sok sikert.
2011. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp belevágnék..!
2011. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és a bíztatást! Az előző 2 terhességemet kihordtam persze gond nélkül. Egyébként 28 éves vagyok! :) Persze, lehet hogy velem is gond van, vagy kettőnkkel együtt van a gond, nem tudom! :( A teherbeeséssel nem volt gond, nem próbálkoztunk hosszú hónapokig, az előző babánál 4 hónap után, most pedig ennél a babánál 1,5 hónap után összejött.
2011. júl. 18. 13:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy alapos kivizsgálás és persze néhány hónap lelki testi pihenés után ha sikerült magam össze szednem próbálkoznék újra. Nagyon sajnálom ami veletek történt.
2011. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos,hogy gond van.

Anyukán egyszer 6 aztán 8 aztán 24 hetesen végül pedig megint8 hetesen vetélt el.Utána én 40hétre pontosan születtem .A tesóm meg ki se akart jönni.

2011. júl. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!