Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Márc. 20-án lett volna a...

Márc. 20-án lett volna a menzeszem első napja, de szerencsére nem jött meg. 25-én fél napig volt valami. Túl korán mentem volna?

Figyelt kérdés
Vasárnap pozitív lett a tesztem, viszont tegnap este a hüvelyi uh. alkalmával a doki még nem mondott semmit 100%ra hétfőn kell visszamennem. Volt már vkinek ilyen? Mi lett a vége?
2009. ápr. 2. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
az utolsó menzid alapján hány hetes vagy?
2009. ápr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 edus83 ***** válasza:
Nekem ez volt,aztán következő vizsgálatnál petezsák látszódott,aztán pici fehér pötty,és most várok szív dobogásra szóval tuti nagyon korán mentél nekem első vizsgálaton mondták még bármi lehet olyan pici pötty volt még csak!!!Ne aggódj picike növekszik rendben:))Legközelebb többet láttok majd:))
2009. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó mensi alapján holnap töltöm be a 6. hetet? Szerintetek lehet álpozitív a teszt?
2009. ápr. 2. 16:47
 4/4 anonim ***** válasza:
hány naposak a ciklusaid? lehet, hogy később volt peteérésed. akkor fiatalabb a terhesség, mint 6 hét. menj akkor vissza, amikor a doki mondta.
2009. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!