Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek meg van az esélye...

Szerintetek meg van az esélye annak hogy állapotos vagyok?

Figyelt kérdés
2 hete ha párommal szeretkezünk, fájt nyomott, ilyen nyomás érzést éreztem. Illetve napközben érzek némi nem mindig érzem csak néha kevés fájdalommal hogy az alhasi tájékom, fáj,illetve nem is fáj hanem nyomást érzek.Hányinger, rosszullét nincs.
2011. júl. 19. 08:41
 1/9 A kérdező kommentje:
ha helyett *a
2011. júl. 19. 08:42
 2/9 anonim ***** válasza:

Menstruációt mikorra várod? Késik? Akkor a teszt megmondja mai a helyzet.

Egyébként meg 50-50%

2011. júl. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Menstruációmat 1 hét múlva várom, addigra kell megjönnie...
2011. júl. 19. 08:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány napos a ciklusod?
2011. júl. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
terhességi teszt?
2011. júl. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úgy tudom terhességi teszt még nem mutatná ki ha az is vagyok, csak amikorra a menstruációmat várom, akkora, akörül lehet elvégezni.
2011. júl. 19. 15:39
 7/9 A kérdező kommentje:
A ciklusom 30-31 nap körül van, bár ez változó mert vannak csúszások, illetve előbb is volt hogy megjött.
2011. júl. 19. 15:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenféle tünet nélkül is lehetsz terhes. És sajnos fordítva is igaz lehet...
2011. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm, de ezzel nem jutottam előrébb, :S ENNYIVEL ÉN IS TISZTÁBAN VAGYOK. Aki így érzett az első időszakokban annak a hozzászólását várnám, aki már ezt át is élte. Hogy nekik is -e iylen hamar fájt -e az együttlét a párjukkal, és hogy alhasi fájdalmuk volt e már ekkor, a kezdeti időkben.
2011. júl. 19. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!