Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párom nem akar 2. babát...

A párom nem akar 2. babát (vagyis most hogy ilyen a helyzet kis hazánkban). Azt mondta várjunk még vele egy kicsit. Megszakítással védekezünk, ő biztos abban hogy tud vigyázni, én viszont egy kicsit reménykedem hátha mégis összejön. Ez gonoszság?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 2. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem gonoszság csak nem így kellene gondolkodnod. Szerintem lehet igaza a férjednek is és neked is.Mekkora az első gyerek? Ha nem nagy szerintem ezt az évet ki tudod várni,jövőre hidd el jobb lesz és akkor a férjed is akarni fogja.Igaza van nagy baj van most és a gyesből nem lehet felnevelni őket én tudom nekem 3 van és borzasztó nehéz én sem találok munkát és anyaságin vagyok.
2009. ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párod vigyáz, úgy is összejöhet a baba a megszakítátosnál, mert nem annyira biztos, mint gondolják sokan. ( biológiai okok miatt: Valójában nem túl biztonságos, mert az ejakuláció előtt is juthatnak hímivarsejtek a hüvelybe. A módszer ezenkívül nagy önuralmat és fegyelmet kíván a férfitől")

viszont ilyen gazdasági helyzetben én sem vállalnék gyereket...

2009. ápr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, én nagyon is együttérzek veled, az én férjem sem akar több babát (igaz nekünk már a 3. lenne)és mi is megszakítással védekezünk, 15 éve vagyunk együtt és mindig is így védekeztünk, ennek ellenére 2 gyermekünk született "csak". Szerintem egyáltalán nem gonoszság, hogy reménykedsz benne, hogy hátha összejön így is, én is minden alkalommal amikor együtt vagyunk próbálok mindenféle női praktikát bevetni, hogy ne legyen már annyira észnél, de eddig nem sikerült. Szerintem ha az anyagi oldalát nézzük akkor olyanoknak jön csak "jókor" a baba, akinek a szülei be tudnak segíteni anyagilag. Legalábbis nálunk ha a spórolt pénzen múlik a 3. bébi akkor soha nem fog összejönni. DE! Ha nem lenne gyerekünk egyáltalán akkor is mindig elmenne valamire a pénz nem? Úgyhogy szerintem a pasik részéről a "gazd. helyzet" csak kifogás. Mi 4-en vagyunk tesók és nem talizunk néha 1 hónapig sem (telefonon azért beszélünk), de így is tudom, hogy él a világon 3 ember aki hozzám tartozik és 1 szóra bármikor jönnének és én is mennék.
2009. ápr. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!