Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lehetseges, hogy a peteeres...

Az lehetseges, hogy a peteeresem "bevarta" a ferjemet?

Figyelt kérdés
Bocsi a hulye megfogalmazasert.. masodik baban dolgozunk, es a ferjem 2,5 hetes uzleti uton volt.. pont AKKOR. Csinaltam ovu tesztet kozben, de nem jelzett pe-t, ugyhogy nagy okosan abba is hagytam. Par napja van "mindjart megjon" erzesem (csak 10-en kellene neki) es ma jott haza a ferjem.. SZoval?? LEhet, hogy megse kestunk le rola ebben a honapban??
2009. ápr. 2. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet, az emberi szervezet csodákra képes:)

Mi hónapokig próbálkoztunk már és most februárban 10-re nem vártam a mensimet. És mit ad isten pont 9, 10 körül volt egy plusz peteérésem és itt figyel a baba a pocakomban:)

Pedig már lemondtunk arról a hónapról, én is csináltam ovu tesztet és tök negatív volt a 12.ciklusnaptól a 17.ig..

Szóval minden elképzelhető.

2009. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bevárhatta vagy rendkívüli peteérésed volt, ami nagy örömtől, felfokozott érzelmi állapottól simán bekövetkezhet:)
2009. ápr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!