Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha hétfőn kéne megjönnie,...

Ha hétfőn kéne megjönnie, mikor csinálhatok már tesztet? 6án volt a peteérésem.

Figyelt kérdés
"terhestüneteim" vannak...de ma egy enyhe barnás "pöttyözésem" is volt
2009. júl. 15. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia!tudom nehéz kivárni,de a nnemvárt mensi napja előtt nem érdemes!én például a 22.napon lettem terhes tehát nagyot csalódtam volna ha nem várok!szorítok neked!!!
2009. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]



de ez szerint ha már terhes vagyok,akkor kimutatná.teljesen bele zavarodok a végére....aztán meg lehet,hogy sehol semmi :(

2009. júl. 15. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Nyugalom! Szerintem a leghamarabb 20-án, azaz jövő hétfőn tesztelj. Ha jót akarsz magadnak, egy 10-es érzékenységűvel. Vagy így kéred a gyógyszertárban, vagy mondok nevet: Qupido!

Sok szerencsét! A pöttyözés pedig lehetett beányazódás is! :)

2009. júl. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

még ne tesztelj, nekem 5 napja késik és csak holnap reggel fogok tesztelni. Próbáld lefoglalni magad. Sokan írták már hogy jobb várni a nem várt után pár napot.

Drukkolok neked. :)

2009. júl. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ma éjjel megjött 4 nappal korábban :-(
2009. júl. 16. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!