Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk! 18-án...

Babát szeretnénk! 18-án megjött, és most 5. napja rettenetes hányingerem van, nincs étvágyam, este viszont kieszem a hűtőt. Nem érzem terhesnek magam, hisz meg is jött. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2008. febr. 29. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor a ciklusod 12. napján vagy ma. milyenek a ciklusaid, hány naposak? Mikor voltatok együtt a pároddal?
2008. febr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy baba, mert már 5 napja hányingered van, és az még nagyon korai lenne a terhességre. Inkább valami más játszadozik veled.
2008. febr. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tegnap este is voltunk,mi kimondottan kislányt szeretnénk.Előtte január 10-én volt meg,tehát 39 napra jött meg,akkor is babát "gyártottunk",amikor késett,azt hittem,már baba.De megjött.A védőnőm szerint lehetek épp terhes attól,hogy megjött,de én nem érzem úgy,csak ez a hányinger érdekes.Azért van védőnőm,mert a kisfiam 14 hós,de ő is nagyon nehezen jött össze nekünk.5 év kellett hozzá.
2008. febr. 29. 15:46
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor tesztelj! drukkolok
2008. febr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gondolod,hogy lehet baba?De az nem baj,hogy megjött?Ha mégis baba,nem lesz emiatt gond?A vérzésem más volt,mint szokott,2 napig rendesnek nézett ki,és utána 3 napig barnás folyás féle.Ja és nem görcsöltem,máskor görcsölök az első 3-4 napban,és 5-6 napig vérzek.Most más volt.Ez lehet babó?
2008. febr. 29. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a vágyaink néha tüneteket is produkálnak! Lehet veled is "csak" ez van SAJNOS! Nekem is volt, volt hogy minden hónapban volt terhes tünetem, meg késett is. ha vki nagyon akarja a babát, sokszor nehezebben jön össze. De azért drukkolok, és remélem hamar összejöna kistesó;)

24 hetes kismama (aki szintén sokat várt a picire.. :)

2008. febr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,mondjuk még nem vagyok nagyon megijjedve,mert csak januártól próbálkozunk,és azért nem is hiszem én,hogy terhes lennék,mert nekem a kisfiammal semmi tünetem nem volt,még csak egy pici émelygés sem.Na majd meglátjuk,mit hoz a sors.További szép napot mindenkinek!
2008. febr. 29. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!