Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rettenetes hányingerem van,...

Rettenetes hányingerem van, gyakori hányással kísérve. Ki mit ajánl ennek elmúlasztására?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a 7. hetet
2008. dec. 6. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia.egyél háztartási kekszet,nekem segitett!gratula a babóhoz!12-hetes pocis.
2008. dec. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.Egyél többször keveset és ha hányingered van,vegyél be B6 vitamint,nekem ezt ajánlotta a doki,kifejezetten émelygés ellen van.Többen mondták itt még,hogy a gyömbér(pl.keksz formájában) segíthet.15 hetes kismami
2008. dec. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én akkoriban egy nagy zacskó háztartási kekszet tároltam az ágy mellett,és azzal kezdtem a napot:)Meg mindig volt nálam 1-2 marékkal egy zacsiban,hogyha elkapna az émelygés akkor ne hányjam el magam,de így is volt egy olyan hét hogy kimozdulni sem tudtam
2008. dec. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a gyomber keksz es a Coca-Cola jott be (ez utobbi tudom, hogy hulyen hangzik...)
2008. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a gyömbéres keksz jött be, illetve hogy sosem vártam meg, hogy kiürüljön a gyomrom, sokszor ettem keveset, ha mást nem, pirítóst vagy egy kekszet. illetve a reggeli ébredéskor jó, ha van egy keksz az ágy mellett emit kelés előtt megeszel (leerőltetsz).


Kitartást és boldog babavárást

2008. dec. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat. Én is a kekszel próbálkozom, de tényleg csak gyötörve megy le :-(

Csütörtök, pénteken munkába sem tudtam menni, hétfőn mindenképp mennem kell, remélem addigra javul.

Nektek is boldog babavárást :-)

2008. dec. 6. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!