Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fium benyúlt a nadrágjába...

A fium benyúlt a nadrágjába később megujazott, Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
a fium benyúlt a nadrágjába, utána meg is újjazott, nagyon félek,hogy egy új hossza elég nagy ahoz,hogy a hüvelyembe juttasa az előváladékot, azóta 1 napot késett a mentruációm és utána barnás váladék jött, de utána a köv. hónapban megint késik, BAJ LEHET??
2011. júl. 20. 09:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha fogalmad nincs a szexről, akkor minek kísérletezel vele? Minimális az esély a terhességre, de ha biztosra akarsz menni, veszel egy tesztet a gyógyszertárban és megcsinálod leírás szerint.
2011. júl. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ez mikor is volt amikor megujjazott?
2011. júl. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Baj az van,de leginkább a tájékozottságod területén....
2011. júl. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 nittababy ***** válasza:
szerintem ne szexelj többet majd ha csak elég érett leszel rá!!addig felesleges mert még terhes leszel azt egy teher anyukád nyakán!!amúgy meg van rá esély hogy terhes lettél de nem sok!!
2011. júl. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem minek engeded hogy benyúljon a nadrágodba ha azt se tudod mi zajlik ott. Kérj valakitől egy felvilágosítást ha már ilyeneket akarsz csinálni. Ilyen kérdést........... vicc
2011. júl. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Helyesen írni nem tudsz, de azért a szexre van eszed! Inkább olvass szakirodalmat, és felejtsd el még egy időre a szex próbálgatását.

Amúgy minimális az esély a terhességre, nem a menstruáció késésekor kell aggódni, hanem ha kimarad, vagy más, mint szokott.

2011. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ezt egy teszttel eltudod dönteni. Remélhetőleg tiszta kézzel tette, mert valami fertőzést elkapni se jó dolog.
2011. júl. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
már 1 és fél éve együtt vagyunk! 15 vagyok ő pedig 16. nemvagyok elég érett a sexhez úgyhogy nem is akartam. De megengettem neki egyszer kétszer az újjazást, mert már nagyon akarta. ő nekem az első, és azért félek! csak a segitségeteket kértem,hogy a teherbe esés lehetséges-e...
2011. júl. 20. 10:40
 9/17 anonim ***** válasza:
15 évesen még az ujjazás se kéne.Engedted mert akarta,ő nem ujjazást akar!De ha már mást is engedsz neki akkor legalább gumit használjatok.Ha meg késik a menstruációd vegyél tesztet.
2011. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
SEXET NEMAKAROK!!! és a teszten kívűl, nemlehet megállapitani a terhességet?? mert ahogy számoltam most már 3 hónapos lennék, de semmi hasam nincs! csak anyi,hogy ma kellet volna,hogy megjöjjön,és félek! és terhességi tesztet nem merek venni...
2011. júl. 20. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!