Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fium benyúlt a nadrágjába...

A fium benyúlt a nadrágjába később megujazott, Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
a fium benyúlt a nadrágjába, utána meg is újjazott, nagyon félek,hogy egy új hossza elég nagy ahoz,hogy a hüvelyembe juttasa az előváladékot, azóta 1 napot késett a mentruációm és utána barnás váladék jött, de utána a köv. hónapban megint késik, BAJ LEHET??
2011. júl. 20. 09:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem nem leszel így terhes. Ha az alapvető dolgokkal sem vagy tisztában talán még nem vagy elég érett ahhoz hogy ilyeneket csinálj. Nézz utána a biologia könyvben vagy a neten esetleg beszélj a szüleiddel vagy egy felnőttel hogy hogy lesz a gyerek. Mert nem az újjazástól az biztos.
2011. júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggódsz, akkor bizony vegyél. Pár száz forint. Egy nagyobb drogériában pedig nem valószínű, hogy találkozol ismerőssel. Máshogy megállapítani? De lehet, pl. pár hónap/hét múlva, mikor mozog, esetleg fél év múlva, mikor megindul a szülés. De nem kellett volna ennyit várnod, bármilyen kicsi is az esélye, ha bizonytalan vagy, akkor egyből teszt, mert ha 3 hónapos lennél, már semmi választásod nem lenne.
2011. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
menj a drogériába egy terhességi tesztért, és a könyvesboltba egy nyelvtan gyakorló munkafüzetért :)
2011. júl. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem mersz tesztet venni? Igazad van... ha becsúszott mégis az a baba, jobb a 6. hónapban észrevenni.
2011. júl. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 picur014 ***** válasza:
Ne hisztizz hanem érdeklődj 1 kicsit a sex meg a többi dolog után!A pasidat meg küld be a gyógyszertárba tesztet venni ha ennyire nyámnyila vagy erre!Dehogy szét tedd a lábad az menne gondolom!
2011. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A fiúd kiverte, majd ondós kézzel nyúlt beléd? Ha csak megigazította a farkát az nem jelenti azt, hogy meg tudna termékenyíteni csak az ujjával! :-D

Amúgy szerintem csak szimplán változik a hormonháztartásod. Nekem is anno rendszeresen pontosan megjött, majd történt vmi és teljesen megváltozott. Mivel ezek után nagyon rosszul voltam(iszonyatos görcs, hányás) 1 idő után inkább elkezdtem fogamzásgátlót szedni, mert már nem bírtam. Azóta megint minden oké, mint régen.

A másik fele pedig, hogy nagyon kicsit lehet csak látni 2-3 hónaposan a has változását a terhességnél és csak a nagyon vékony lányoknál, de szerintem ez is csak genetika kérdése, hogy mikor kezd látszódni. A has inkább 4-6 hó körül kezd szemmel láthatóan megnőni/változni.


Amúgy kíváncsi vagyok, hogy mi történt veled azóta! :-)

2011. okt. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Még vmi...


A kérdező kommentje:

"SEXET NEMAKAROK!!!"


Mert szerinted, ha megujjaz az minek számít? Mintha megpuszilna? :-D

Az eléggé előjáték, és mint petting szerintem a szex közé sorolható.

2011. okt. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!