Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fél éve próbálkozunk sikertele...

Fél éve próbálkozunk sikertelenül. Nem rágörcsölés képpen, de kipróbálnám a cickafark, vagy a palástfű teát. Nektek ezek beváltak? Mennyi idő után?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 19:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem a második teázós hónapban megfogant a Babám, de fejlődési rendellenesség miatt meg kellett szakítani a 19. héten a terhességet... :(

Nem mondom, hogy a teák miatt lett baja, de én soha többé nem teáznék...

2011. júl. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
jajj nagyon sajnálom :( szörnyű ilyet mondani de jobb így :( kívánom,hogy a következő legyen egészséges :)
2011. júl. 21. 16:12
 13/15 anonim ***** válasza:

15:51-es vagyok.

Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy!!!!

Nagyon-nagyon szorítok, hogy most az ovu teszttel sikerrel járjatok!!!! De ha mégsem, szirintem menj el egy dokihoz és kérj hormon vérvételt. A ciklus 3. és 21. napján csinálják. Ha másra nem, arra jó lesz hogy megnyugodj, hogy nincs hormonális probléma. Ha meg netalán kiderülne valami,azonnal lehet vele foglalkozni.


De remélem nem lesz már rá szükség, mert segíteni fog az ovu tesz!!! :)


NAGYON DRUKKOLOK!!!!! :)

2011. júl. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,úgy legyen!!! :D
2011. júl. 21. 20:51
 15/15 anonim ***** válasza:
Sikerült? Segítettek a teák? ☺️
jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!