Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megbízható a Lily teszt?...

Megbízható a Lily teszt? Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
20. napja késik a menstruációm. Két tesztet csináltam, egyet a 14. napon, egyet tegnap. Mindkettő negatív. A kalkulátor szerint 6 hetes és 4 napos terhes lennék. A Lily teszt ezt már kimutatná, nem? Sőt gondolom ezt már bármelyik kimutatná. Más terhességre utaló jelem nincs, csak az hogy nem jött meg. Nincs reggeli émelygés, hányinger, vizelési inger, stb. Fáradékonyság van néha, de azt probálom a hülye idöjárásra fogni. Egyébként június 2án jött meg utoljára, a ciklusom rendszertelen, vagy hogy pontosan ugyanazon a napon jön meg egy hónap mulva, van hogy 13 napot késik (eddig ez volt a legtöbb, 13 nap). Érettségi időszakom volt, elballagtam és nyári munkákat végzek, több helyen is, a környezetváltozás is belejátszhat. Pajzsmirigytúlműködésem is van, 7 éve, de panaszmentes vagyok és nem kell rá gyógyszert szednem két éve. A barátommal óvszerrel védekezünk, volt egyetlen együttlétünk, amikor petting során behatolt (nem kell papolás - felelőtlenség volt), de két-három "lökés" (nem jutott eszembe jobb szó) után felhúztuk az óvszert. Már az is eszembe jutott, hogy mi van, ha az esetleges előváladéka megtermékenyitett, mert saját bevallása szerint azt nem érzi, nem úgy mint a spermakilövellést. Bár a peteéréskalkulátorban kiszámoltam, hogy jún. 17-22-ig volt peteérésem, akkor viszont nem voltunk együtt, mert épp az érettségi előtti hétvége és az érettségi három napja volt ekkor, és nem is találkoztunk. Szerintetek sem lehetek terhes? Vagy lehet h a kis baleset mégis megtette a hatását?
2011. júl. 22. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
már bármilyen tesznek ki kéne mutatnia, jó lenne nőgyógyászhoz menni és esetleg vérképet nézetni pajzsmirigyhormonokra, hogy még mindig rendben van-e. Hormonális oka lesz ennek, nem baba.
2011. júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 nega teszt mellett gyakorlatilag 0 az esélye, hogy terhes légy - keresd fel a nőgyógyászodat
2011. júl. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem kimutatta a Lily teszt mikor terhes voltam,én az elmaradt után 3 nappal csináltam és pillanatok alatt kijött mind a két csík.De ha neked már 20 napja késik,azt már bármelyik teszt kimutatná.
2011. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem elmaradt menszi után 3 nappal már kimutatta a Lily teszt. Szinte kizárt, hogy terhes legyél. Szerintem menj el nőgyógyászhoz, biztos tudnak gyógyszerrel segíteni, és persze jó alapos kivizsgálás.
2011. júl. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor lesz egy ellen példa.

Anyósomnak 2hónap késés után nem mutatta ki a teszt, pedig több fajtát is vett. 16hetes terhességet állapított meg neki az orvos...(2hónapban menstruált)

2011. júl. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!