Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » ROMED nevű terhességi teszt...

ROMED nevű terhességi teszt mennyire megbízható? Mikor végezzem el a tesztet, ha a ciklusom 25 napos, de az utolsó hónapban 28 napos volt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
ha 25 napos akkor mikorra várod? ha 28 napos lenne mikorra várnád? ha még nem telt el 1 hét a nem várt után addig ne tesztelj.
2011. szept. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
25 napos esetén okt.2.(vasárnap), 28 napos esetén okt.5.(szerda). Fájnak a melleim, tegnap d.u. erős fémes ízt éreztem. Ez lenne a 4. terhességem, 3 kisfiam van. Mindegyiknél a 11. napon estem teherbe. Ha aszerint számolok, akkor most vagyok a 9. napon.
2011. szept. 26. 11:23
 3/3 anonim ***** válasza:

A Romed terhességi gyorstesztek nekem nagyon beváltak!

Megbízható - nagyon hamar, volt h az elmaradt mensi 1.napján kimutatta a terhességet.

Ajánlani tudom, és sikeres teherbeesést mindekinek! :)

2012. jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!