Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teszt egy hónap után is...

A teszt egy hónap után is mutat eredményt? Vagy egyáltalán lehet esélye annak hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Attól lehetek terhes, hogy orálisan izgattam a barátom, de nem élvezett a számba, és utána csókolóztunk, és 10 perc múlva körülbelül ő izgatott engem orálisan?Tudom hülye kérdés, szexelni még nem akarok, de már ettől is furán érzem magam, hogy mi lesz hogyha ettől esetleg.... szerintetek? Az ovulávióm után volt egy héttel, sőt azóta már volt is egy normális menstruációm, de néha fájdogál a hasam, és egy hét múlva kell megjönnie a menszeszemnek. Szerintetek esélyes? vagy egyáltalán felesleges a teszt?
2011. júl. 23. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia ugye ez csak kamu kérdés??

A babához az kell hogy egy petesejt és egy sperma találkozzon, a szádban szerintem nincs petesejt de lehet én vagyok a hülye. BIOLÓGIA ÓRA

2011. júl. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem kamu, valóban megtörtént, de mégis félek.....
2011. júl. 23. 18:16
 3/13 anonim ***** válasza:

haha vicces a kérdés:) ezt találtam a neten

Lehetek terhes orális szextől, főleg, ha még a számba is élvez?


Az ondó lenyelésétől nem lehetsz terhes. Bárhogy is, ha valamilyen esetre az ondó a szádból a vaginádhoz kerülne, akkor fent áll a terhesség veszélye. Emellett érdemes az ondó lenyelését elkerülni, ugyanis így egy szexuális úton terjedő betegség (STD-t) elkapását is kockáztatod.

2011. júl. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

jó nem élvezett a szádba de van az előváladék ami szintén termel spermát de az a riktább teherbe esés...fölösleges aggódnod..1 hét mulva megjövő mensi miatt érzed a has fájást..nekm is volt menis előtt 1héttel has puffadás ,fájás persze én nem vártam és azóta 7hetes :)

26/L

2011. júl. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha a fiú a kezeire élvez, majd megujjaz, akkor lehetek terhes?


Igen! Ha nedves vagy nyirkos ondósejt van a fiú ujjain és megujjaz téged, akkor van esélye a teherbeesésnek.

2011. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Lehetek terhes, hogy a fiú a számba élvezet, majd én megcsókoltam és utána ő kielégített orálisan?


Nagyon sok mindennek kell passzolnia ahhoz, hogy egy nő így is teherbe eshessen, ám relative kicsi az esély arra, hogy ezek után terhes lehess.

2011. júl. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
de még csak nem is élvezett a számba...
2011. júl. 23. 19:04
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem lehetsz terhes, főleg ha bele se élvezett a szádból a gyomrodba megy a sperma, onnan nem megy a petefészkedhez se ma méhedhez
2011. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
jó, de utána ő is csinálta nekem orálisan ezért félek....és hallottam vannak olyanok akik a terhesség alatt is menstruálnak...igaz nekem megvolt az előző normálisan és sokáig tartott ahogy szokott.
2011. júl. 23. 20:23
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező inkább ne is fiúzz még egy jó darabig. Vedd elő szépen a biológia könyved és tanulj, mert úgy látszik eddig nem ezt tetted. Nem lehetsz terhes. Bár ilyen könnyen menne az egész.
2011. júl. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!