Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akkor mondanátok nekem olyat...

Akkor mondanátok nekem olyat amivel egy pár hónap allat látványos eredményt érek ell. Valaki mondana nekem? Ajánlottak már Danabolt, Metadiont, Omnát, Susta, meg sokfélét még.

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

[link]

Ez ütős termék.Napi kettőt szúrjál belőle rektálisan!.De orálisan is szedhető.Esetleg seggből szájba

2011. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bix ***** válasza:
dana meta, susta első körben mehet egyszerre, napi 2-3 ampulla, omnát levezetésre csak de dupla dózisban, és jó lesz. látványos lesz, csak szólj anyukádnak hogy látványos temetést szeretnél, és még hónapokat se kell rá várni... én küldhetek esetleg tüzijátékot...
2011. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Neked egyelőre egy normális étkezés, meg edzésterv kéne. Anélkül szúrhatod magadba ezeket a szarokat, úgysem érsz velük semmit.
2011. febr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!