Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teszt egy hónap után is...

A teszt egy hónap után is mutat eredményt? Vagy egyáltalán lehet esélye annak hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Attól lehetek terhes, hogy orálisan izgattam a barátom, de nem élvezett a számba, és utána csókolóztunk, és 10 perc múlva körülbelül ő izgatott engem orálisan?Tudom hülye kérdés, szexelni még nem akarok, de már ettől is furán érzem magam, hogy mi lesz hogyha ettől esetleg.... szerintetek? Az ovulávióm után volt egy héttel, sőt azóta már volt is egy normális menstruációm, de néha fájdogál a hasam, és egy hét múlva kell megjönnie a menszeszemnek. Szerintetek esélyes? vagy egyáltalán felesleges a teszt?
2011. júl. 23. 17:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
"jó, de utána ő is csinálta nekem orálisan ezért félek" nyál és nem sperma ha a pasi nem magát szopta le és ugy került a szájába ami lehetetlen mint a kérdésed. :P buta a kérdésed és picit te magad is,hogy ennyire felvilágosulatlan vagy."nem akarsz még szexelni" már bocs,de szüzen nem lehet teherbe esni...van aki menstruál terhesen az igaz,de az rendes szextől van nem ettől kis buta.FOGD FEL NEM VAGY TERHES!!!
2011. júl. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ez egy netes oldalról van kb. ugyanolyan lehetetlen mint a tied:

Nem szexeltem, de lehetek terhes?


Azt olvastam az oldalon, hogy lehetetlen teherbe esni attól, hogy egy férfi a ruhámra, vagy az alsótestem közelében ejakulál. Az én esetemben nem volt közvetlen szexuális kapcsolat a barátommal, viszont kielégítettem és a spermája az ejakulációja után is ott volt a testén (bár nem rajtam)...

Ezek után bár mindketten megmostuk szappannal a kezünket, ezt nem tettük meg a barátom péniszével. Szárazra töröltük, majd visszarakta az alsónadrágjába.


Ám aggódok amiatt, hogy teherbe eshettem a pénisze megérintésétől, mert utána magamat is megérintettem (persze mindig csak ’kívül’, illetve egyszer a bugyimon keresztül). Emellett lehetséges, hogy ő is átszállított valamennyi spermiumot az ujjain? És ebben az esetben teherbe eshettem attól, hogy az ujjai közel voltak az én vaginámhoz?


Vagy talán, amikor az ejakuláció után másodjára megérintett a bugyimon keresztül, akkor is lehetett még egy kis spermium az ujjain. Arra szeretnék kijutni, hogy sosem érintett meg az ujjaival közvetlenül, mindig volt legalább egy réteg ruha közöttünk.


De a menzeszem már 3 napja késik, és kezdek félni, különösen, mivel nem is éreztem a PMS hatásait ebben a hónapban. Lehetek terhes?


Válaszunk


Az egyetlen módja annak, hogy egy nő teherbe essen, az a vaginális közösülés. A terhesség egy mesésen összetett folyamat, és sok dolognak kell jól mennie ahhoz, hogy a terhesség valóban létrejöhessen.A leírt tények alapján a terhességed esélye nagyon, nagyon kicsi, hacsak nem lehetetlen. Szóval bármennyi spermium is érintkezik az alsóneműddel, ez nem vezethet terhességhez. Ha megérinti a péniszét, majd célzottan a vaginádat, akkor is nagyon kicsi az esélye annak, hogy teherbe eshetsz.


A menstruális ciklust nagyon sok minden befolyásolhatja, beleértve az alvási és evési szokásokat, illetve a stresszt. Néha éppen a ciklus miatti aggódás vezethet a ciklus késéséhez.


Ajánljuk neked, hogy pihenj, vigyázz magadra, és keress fel egy orvost, ha még mindig kétségeid vannak. Ha még mindig aggódsz, akkor csinálj egy terhességi tesztet, ami mindenképpen válaszolni fog a kérdésedre.

2011. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

itt egy másik



Orális szexnél kell védekezni?


"15 éves lány vagyok és néhány napja megbeszéltük a barátommal, hogy nem fekszünk még le egymással, mert még korai, de ő szeretne már "valamit", ezért kitalálta, hogy ő valamilyen "meglepetés" módon örömet szeretne nekem szerezni. Orális szexre gondolt? Az milyen? Azt tudom, hogy attól nem lehetek terhes, de attól még kell védekezni?" Válogatás a KamaszPanasz Szakértő válaszol rovatának kérdéseiből.

Kedves Levélíró!

A bartátod valószínűleg a pettingre gondolt, ami szeretkezés nélküli örömszerzést jelent (csókok, simogatás). Az orális szex egymás szájjal történő kielégítését jelenti. A barátod vagy a fent leírtakra gondolt, vagy esetleg kézzel szeretne örömet okozni Neked.


Terhes abban az esetben lehetsz, ha bármilyen módon hímivarsejtek jutnak a hüvelyedbe (hímivarsejteket a sperma és az előváladék tartalmaz). Ezért ha csak orális szex történik attól nem lehetsz terhes, és nem kell védekezned.


remélem felfogtad már...

2011. júl. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!