Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik Elevitet és e-vitamint...

Akik Elevitet és e-vitamint szedtek: mikor sikerült áldott állapotba kerülnötök?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Én két hónapja szedem,az eredmény + 5 kiló,baba sehol :(
2011. júl. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én hónap elején kezdtem el szedni, hónap elejére nem várom...
2011. júl. 24. 10:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Én már 5 hónapja szedem. 3 hónapja próbálkozunk.

Eddig semmi. De azt tudni kell, hogy azért mert szedjük nem lesz hamarabb baba.

2011. júl. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sumergo ***** válasza:
Az e vitamin még csak-csak segíthet teherbe esni, de az Elevit, vagy bármilyen más komplex vitaminkészítmény nem azért van, h előbb terhes légy!
2011. júl. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy igazán nem sietteti a teherbeesést. Max arra jó, ha kiderül,hogy 4-5 hetes várandós vagy, akkor jó dolog, hogy már idejében elkezdted szedni akár a folsavat, ami benne van.
2011. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm szépen!

Nem is állítottam azt, h az Elevit segít teherbe esni, csupán a benne lévő vitaminok általi jótékony hatásra gondoltam, amely a szervezetre hat/hathat ki... Tehát az "anya" vitaminpótlására, mivel gondolom az is sokat számít a teherbeesésnél...

2011. júl. 24. 19:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Számít, de ha neked olyan szintű vitamin hiányod lenne, ami miatt nem jön a baba, annak már jócskán más tünetei is lennének. Pont nemrég beszéltünk erről a dokimmal! De még úgy is összejöhet. Barátnőmnek pl. nagyon nagy vas és kálcium hiánya volt. Már fizikálisan is érezte, mégis terhes lett az első hónapban.

Szóval lehet szedni, de szerintem inkább próbálj meg változatosan táplálkozni és ha csak muszáj lesz, akkor szedj majd terhesvitamint!

2011. júl. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 25. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!