Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek sokáig nem jött a...

Akiknek sokáig nem jött a baba, végül mi segített mégis áldott állapotba kerülni?

Figyelt kérdés
Érdekelne például, hogy érdemes-e ovulációs mikroszkópot vennem? 2008 októberében volt egy vetélésem amit műtéti úton kellett befejezni és azóta nem jön a baba. Az akkori tehességem 3.próbálkozásra összejött. Azóta semmi. :( Sajnos kezdek lelkileg belebetegedni.
2010. febr. 13. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
A mikroszkóp jó dolog és nem is olyan drága, segíthet! Meg az ovulációs teszt is! És hőmérőzés! Meg gyertyaállás az akció után!
2010. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál. Igazság szerint már sok tanácsot kaptam, és sok mindent ki is próbáltunk. Most a mikroszkópot ajánlották nagyon. Velem és a férjemmel is minden rendben van de csak nem jön a baba. Azt mondták lehet rosszkor vagyunk együtt. Sajnos nem tudom mikor van pé-m. Ezért lehet kipróbálom a mikroszkópot. Remélem segít.
2010. febr. 13. 20:34
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen sűrűn vagytok együtt a pároddal?
2010. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 út van. Vagy tényleg nem görcsölsz rá és pihensz - tudom, hogy nehéz, nekem nem sikerült - vagy teljes iramba belehúztok, szakemberrel, gyógyszerekkel, bármivel, ami kell. És is sok időt pocséloltam el mikroszkópra, csíkokra, teákra, tornákra, de csak hónapról-hónapra rosszabbul éreztem magam. AZtán elmentünk szakemberhe, kiderült, hogy van egy kis hormonzavarom, kaptam gyógyszert, így már nyugodtabb voltam. Pár hónap múlva nyaraltunk, egy nyarat pihentünk és szeptemberben az első inszemünk sikeres volt. Tudom, hogy könnyű jótanácsokat osztogatni utólag,de azért írtam le, mert én így csinálnám és hátha segítek.
2010. febr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia,2008-ban nekem is volt egy missed ab-om a 14. héten,és ez a terhesség 15 hónap próbálkozás után jött!

Nekem akkor az segített,hogy megcsináltam a másoddiplomám,leállamvizsgáztam és megszűnt a sressz!

Egyből terhes lettem!

A vetélés után vártunk 3 hónapot,akkor védekeztünk,és utána nem,de nem görcsöltem rá!Terhes is lettem és most már 10 hónapos a lányom!

Ovutesztet vettem én még pluszban!


Kitartást,stresszmentes,nem rágörcsölős időszakot kívánok Neked,és remélem hamarosan Te is ezen az oldalon a babáddal kapcsolatos kérdéseket teszed fel!

Szia

2010. febr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ és a biztatást. Megpróbálok valami figyelem lekötő tevékenységet keresni magamnak. Arra a kérdésre, hogy milyen gyakran vagyunk együtt, az a válaszom, hogy hetente kb 3 alkalom. Változó, mert férjem van hogy reggeltől késő estig dolgozik és akkor fáradt, olyankor nem nyúzom. Kevés a heti 3 alkalom? A mikroszkópot azért próbálnám ki mert nem tudom mikor van pé-m. Eléggé összevissza jön meg. :(
2010. febr. 14. 09:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nem pontos a ciklusod,akkor nem biztos,hogy minden rendben van veled!

Mi másfél éve próbálkozunk,2 vetéléssel a hátunk mögött és hidd el,nem olyan könnyű nem gondolni a babára folyton,hiába dolgozunk reggeltől estig!

Kitartás neked is!:)

2010. febr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi is hasonló cipőben jártunk. 2006. decemberében vetéltem el 8 hetesen, aztán júniusban 6 hetesen. 2007. októberben munkahelyet váltottam, nagyon lelkesített az új munka, kevesebb volt a stressz. Én kaptam egy ovulációs mikroszkópot (kb. akkor kellett volna megjönnie, amit el is felejtettem), és napokig csak peteérést mutatott, azt hittem, hogy rosszul nézem. Aztán egy hét múlva csináltam tesztet és terhes voltam, már 6 hetes. Úgyhogy nálunk az segített, hogy mással foglalkoztam. Ma már 16 hónapos a kisfiam. Sok sikert és kitartást kívánok.
2010. febr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a ti válaszotokat is. Az összevissza jövögető menstruációm 28 és 31 nap között szokott jönni, de volt egyszer hogy 41 napra jött. De ilyen csak egyszer volt. Ez nagy gond?

Utolsó válaszolónak gratulálok, és vigyázzanak magukra. Megpróbálok én is elterelő műveleteket bevetni.

2010. febr. 15. 19:10
 10/10 anonim ***** válasza:

02-13 21:38 vagyok.

Ha ennyire nem pontos a ciklusod akkor pcost nézetek nálad? Nekem is ez volt és pár hónap gyógyszer mellett rendben voltam.

www.pcos.hu

2010. febr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!