Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meik az a terhességi teszt...

Meik az a terhességi teszt ami aránylag olcsó (mennyi? ) és elsőre kimutatja hogy terhes vagyok? Hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy teszt akkor mutatja ki, hogy terhes vagy, ha már elég sok hormon termelödött benned - ha korábban csinálod, akkor nem fogja semmilyen sem kimutatni. A nagyon olcsók meg nem túl megbizhatóak.
2011. júl. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A facelle a legolcsóbb 300Ft,de ami 10 napos terhességet is kimutat,az a Corax BE Sure 800-900 FT
2011. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb papírcsíkos facelle 300 ft a rossmanba,25-ös erősségű hamarabb kimutatta nekem mint a tízes erősségű qupidó, már mensi előtt öt nappal pozit mutatott szép határozottan, kilenc nappal az ovu után.Több teszttel teszteltem aznap, lily nega lett, qupidón alig látható halvány szellemcsík lett, facelle rápisilős műanyag halvány vékony csíkos lett, facelle papírcsíkos legolcsóbb fajta erős csíkos lett.
2011. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Xepil. 2 is van benne és 500forint. Mensi előtt 2nappal kimutatta a terhességet.
2011. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb a vaterás Wondfo, 65Ft darabja.
2011. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!