Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olcsó vagy drága terhességi...

Olcsó vagy drága terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy millió ilyesmi kérdés van, de nem tudok dűlőre jutni.

Szerintetek az olcsó vagy a drágább terhességitesztek a jók?

Egy 300-400 ft-os az gagyi és tévedhet? Az 1800-as többet ér?

Vagy tök mindegy, egyre megy?


2011. febr. 28. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Közel 100%-ra csak a nőgyógyászati vizsgálattal jutsz.

Elve a vizeletből kimutatni már van egy hiba százaléka. Szóval legyen olcsó vagy drága, az a módszer már nem tökéletes

2011. márc. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A minősége egyforma, mindegyiket vizsgálják, és ha túl nagy a hibaszázaléka, akkor nem engedik forgalomba. Tehát ugyanolyan pontosságot várhatsz el a 400 Ft-os teszttől, mint az 1800-astól.

Különbség csak a designban van, vagy esetleg jobban kézreáll a formatervezett drágább.

2011. márc. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

En mar lemoondtam a babarol, ezert is a legolcsobb tesztet vettem mondvan ugyis negativ lesz, raadasul du. Csinaltam meg, es pozitiv lett. Ugyanaz az elv mindegyiknel, az elottem szoloval ertek egyet, markat es dizajnt fizetsz meg.

38 hetes km

2011. márc. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
amíg nem voltam benne biztos, hogy terhes vagyok csak olcsó teszteket vette. Aztán az X-epil halvány pozi lett és utána vettem még 2 normális tesztet, amit el tudok rakni emlékbe.
2011. márc. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én olcsóbbat használtam, mindig jót mutatott, soha nem csapott be.
2011. márc. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én csak olcsót vettem. Ha van mit mutatnia, kimutatja mindegyik.
2011. márc. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom neked,amit én is tettem.Először vegyél olcsóbb tesztcsíkot,aztán,ha az pozitív,akkor vegyél egy kicsivel drágább tesztkazettát(1000 ft körül).Ugyanis,nekem a kazetta van a babanapló első oldalán...mégis csak jobban mutat,mint egy papírcsík.
2011. márc. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 1. 10:32
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

én meg ehhez annyit tudnék mondani, hogy én megvettem a drága clearblue-t miután az olcsó pozitív lett, gondoltam ezt elrakom..na a drága negatív lett..pedig tuti terhes vagyok, mert most is éppen hullámzik a pocakom a bababugitól:D:D:D

23+2 hetes kismami

2011. márc. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!