Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az olcsó terhességi teszt is...

Az olcsó terhességi teszt is jó, vagy milyen a jó teszt?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 36. napomon, a 28. és a 31. napon negatívat teszteltem. Most újra próbálkoznék, de nem tudom, milyet vegyek. Segítetek?
2009. jún. 23. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg jó,nekem mindíg pontos volt.De ugyanígy a drága is hibázhat. Igazából ha biztos akarsz lenni vedd meg a drágábbat sztem ...
2009. jún. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem a legolcsobb kimutatta a nemvárt után 1 nappal a + at igaz halványan de látszott lily teszt 2db 800 ft a rossmannban.tegnap csináltam egyet a emvárt utánn 1 héttel és ugyanolyan erős lett mind a két csik ez a gravi hcg volt..Sztem az olcso is kimutatja ha babás vagy.Megy a drukk!!!
2009. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. jún. 23. 11:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy akkor az olcsóbb is ki fogja mutatni, de Lilyt sztem ne vegyél, mert itt elég sok rosszat olvastam róla!
2009. jún. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a dm-ben vettem a legolcsóbbat, mindkét terhességemnél kimutatta, már az elmaradt után 1-2 nappal.
2009. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!