Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombatra nem vártam, ma...

Nini24 kérdése:

Szombatra nem vártam, ma reggel negatívat teszteltem! Lehet, korai volt még? Tünetek vannak!

Figyelt kérdés
Olyan biztos voltam a dologban. 2. hónapja próbálkozunk, de annyira azt éreztem, sikerült. Félidőben volt ovum, mert éreztem. Legalábbis remélem jól éreztem, és nem csap be a szervezetem:( De akkor miért nem jön meg még mindig? Később lett volna az ovulációm? ELKESEREDTEM!
2009. ápr. 6. 08:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szia! Még ne szomorkodj, hiszen lehet hogy Te éppen azok közé tartozol, akiknek a szervezete lassan termeli a hcg-t. Én azt tudom tanácsolni, hogy várj még 2-3 napot és csinálj még egy tesztet, ha az is negatív lesz esetleg, akkor menj el dokihoz, hogy mégtutibb legyen a dolog! Drukkolok neked a babához! :)
2009. ápr. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia,én is szombatra nem vártam de én még nem mertem tesztelni ,én irtam a kérdést lejebb ,két napja késik...

szurkolok neked ,van akinek csak 1 hét után mutat a tesz.

Milyen a folyásod?

2009. ápr. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok, picit jobb kedvem lett! Eddig fehér volt a folyásom, tegnap picit barnás lett. Tehát nem tudom, mi van :( Nem szokott ilyen barnás lenni! :( Annyira hittem ebben a reggeli tesztben! Direkt vettem Clearbluet, mert valahogy az mindenkinek pozitív :)
2009. ápr. 6. 08:20
 4/21 A kérdező kommentje:
Te mikor tesztelsz? Vannak tüneteid?
2009. ápr. 6. 08:20
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
szia!én a negyedik nap késés után negát teszteltem!és most már 3hete késik de még nem teszteltem azóta!még várok!sztem még nincs minden veszve lehet hogy hamar teszteltünk!rem babásak vagyunk!
2009. ápr. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én is remélem! Drukkolok! :)
2009. ápr. 6. 09:21
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ne keseredj le. Nekem tavaly mikor kimaradt a mensim csak 12 napra ra mutatta ki a teszt meg a 9-dik napon is negativ volt (sajnos elment a baba). Most mar 5 napja kesik 3 tesztet probaltam es a clear blue nagyon de nagyon halvanyan pozitiv nem is merem beleelni magam, a masik ketto meg tiszta negativ. Igy en is csak varok. Megprobalom majd egy het mulva ha addig nem jon meg. Szerintem te is varj par napot meg es probald meg ismet ha addig nem jon meg. Kivanom neked, hogy pozitiv legyen.
2009. ápr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nayon sajnállak a veszteségedért :( Viszont most tiszta szívből drukkolok neked! :) Bízom mindkettőnk örömében! :) Majd írd meg, hogy a 2. teszt mit mutatott! Nagyon bízom a pozitívunkban! :)
2009. ápr. 6. 09:51
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
én a második válaszoló vagyok most teszteltem egy negativat:(
2009. ápr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Várj te s pár napot, reméljük mindketten boldogok leszünk :)
2009. ápr. 6. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!