Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szombatra nem vártam, ma...

Nini24 kérdése:

Szombatra nem vártam, ma reggel negatívat teszteltem! Lehet, korai volt még? Tünetek vannak!

Figyelt kérdés
Olyan biztos voltam a dologban. 2. hónapja próbálkozunk, de annyira azt éreztem, sikerült. Félidőben volt ovum, mert éreztem. Legalábbis remélem jól éreztem, és nem csap be a szervezetem:( De akkor miért nem jön meg még mindig? Később lett volna az ovulációm? ELKESEREDTEM!
2009. ápr. 6. 08:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

a második válaszoló vagyok ,meg jött ma éjjel :(

neked szoritok és irj

2009. ápr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy megjött! :( De gondolj arra, hogy új hónap, új remények! Nekem még ma se jött meg, a hőm felment egy tizedet! Rendeltem 10es érzékenységű tesztet, megfogadtam, h az megjön, csak akkor tesztelek. Reggel volt émelygés, szédülés. Majd meglátjuk! Asszem meg fogok bolondulni... :(
2009. ápr. 7. 12:57
 13/21 anonim ***** válasza:

NEM FOGSZ MEG BOLONDULNI ,INKÁBB MOST NYUGI:)

Mikorra érkeznek a tesztek? A második:)

2009. ápr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem télleg nem:) Elméletileg csütre:) Meglátjuk:)
2009. ápr. 7. 23:02
 15/21 A kérdező kommentje:
Mégegy negatív teszt ma este:( De még mindig nem jött meg! De sztem megfog, mert mára esett 3 tizedet a hőm! De akkor legalább már megjönne, hogy újra neki lehessen kezdeni a dolognak:)
2009. ápr. 8. 20:09
 16/21 anonim ***** válasza:
a 2. vagyok ,attól hogy a hőd leesett még nincsen minden veszve szoritok továbbra is .. ha viszon megjön hát gondolj arra hogy jókat fogtok szexelni:)
2009. ápr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Tök ari vagy, köszi! :) Azóta visszament a hőm, ma is annyi volt! Viszont még mindig nega a teszt! Ellenben tegnap már úgy égett a gyomrom, mint még soha, kb 40szer vltam pisilni, a mellem mint 2 labda, és reggel szédelgek. Ja, és álomkóros vagyok:)
2009. ápr. 10. 07:41
 18/21 anonim ***** válasza:

mostár ne csigázz:)


én a helyedbe ünnepek után le mennék egy vérvételre ,az tutira mutatná hogy mi a helyzet ,szoritok továbbra is :)


2.:)

2009. ápr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Kedden, vagy szerdán megyek nődokihoz, mert már én sem bírom idegekkel. Azóta még egytizedet felvándorolt a hőm, :) de ne merem beleélni magam! :) Majd írok, mi volt! Köszi, hogy mellettem vagy :) Kellemes húsvétot! :)
2009. ápr. 11. 17:43
 20/21 anonim ***** válasza:
VOLTÁL DOKINÁL? 2.
2009. ápr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!