Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A mellbimbó érzékenység...

A mellbimbó érzékenység mindenképp terhességre utal? Nem durván, csak ha néha hozzáérek olyan fura, kicsit fáj? Nem lehet hormonváltozástól, mensi előtt, vagy más miatt?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem utal mindenképp a babára. Nekem amúgy is szokott fájni kicsit mensi előtt.

Mikor babás lettem, az volt a különbség hogy majd leszakadt. Ebből már a teszt előtt éreztem hogy baba lesz.

Ha korábban nálad nem volt ilyen mellbimbó érzékenység, lehet hogy babás vagy! Ha szeretnél babát, drukkolok, hogy az legyen!

2009. ápr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy baba, nekem, mióta próbálkozunk, peteérés után nagyon fájnak a melleim, mintha beütöttem volna, vagy nem bírnám el a súlyát, ill. a kettő kombinációja. Pedig azelőtt sosem éreztem, viszont már jó ideje próbálkozunk, és azóta ez van minden hónapban.
2009. ápr. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem menzi előtt kb 5-6 nappal mindig duzzadt volt, fájt. Most nem, lehet, hogy én pont így leszek kivétel? Holnapra nem várom. Ha Te sem szeretnéd, hogy megjöjjön, akkor kivánom, hogy tesztelj pozitivat (persze velem együtt)!

2009. ápr. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mellbimbó érzékenység szerintem inkább utal babára mint a mellfeszülés. Az előző terhességemnél is volt érzékenység, de később jelentkezett. Most viszont az a fura nálam hogy a menszi előtt pár nappal mindig szokott feszülni és fájni a mellem most viszont még semmit nem érzek, néha bele-beleszúr. (vasárnap kellene megjönnie)
2009. ápr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!