Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pajzsmirigy túltengéssel...

Vica5 kérdése:

Pajzsmirigy túltengéssel kezelnek már két éve. A TSH, T3 és T4 beállítva, normális szinten van, de nem maradok terhesen. Már 3 hónapja próbálkozunk. Ez lehet az oka, hogy nem maradok terhesen? Nagyon szeretnénk babát. Köszönöm a segítséget.

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én 5 év után lettem terhes onnantól,hogy beállították.De van akinek egyáltalán nem zavar be a pajzsmirigy probléma.Sajnos nagyon alattomos betegség.És a teherbeeséshez a legjobb a 1 körüli THS,mikor nekem magasabb volt,olyan 2 körül nem jött a baba.Más miatt állítottak a gyógyszeren ,1 lett a TSH és terhes is lettem.3 hónap egyébként sem hosszú idő.Ha majd 1 év után sincs eredmény,akkor érdemes utánajárni a dolognak!
2010. dec. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors választ.Áldott Békés Karácsonyt kívánok!!!!
2010. dec. 23. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Más kivizsgáláson voltál már?
2010. dec. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, még nem voltam, csak teljes vérvizsgálaton, és minden rendben volt a vérképnél.Nemcsak hormont néztek, hanem zsír, cukor meg mindent.
2010. dec. 23. 14:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Ó a vérvizsgálaton kívül még számtalan vizsgálaton át kéne esnetek, mert lehet valami szervi baj is, vagy neked, vagy a párodnak.
2010. dec. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!