Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet? Írtóra érzékeny a...

Mi lehet? Írtóra érzékeny a mellbimbóm.

Figyelt kérdés
Még 4 nap a nemvártig. Tegnap óta fáj a mellbimbóm. Ma meg észrevettem, hogy van rajta pár fehér mirigy, és körülötte is mintha pattanás szerű vmik vannak. Elég piros. Nagyon ég és érzékeny lett. Soha nem szokott fájni a mellbimbóm menzesz előtt. Mi lehet?
2009. ápr. 6. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Talán baba!:)Legalábbis amit leírtál az alapján arra következtetek.Nekem mondjuk csak a nemvárt után 1 héttel kezdett fájni a mellem,de mostmár hozzá sem lehet érni.:( De mindent a babáért!

Sok sikert!

7+2 hetes kismami

2009. ápr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez még bármi lehet. 2 hónapja még én is azt mondtam, hogy soha nem szokott fájni. Azóta meg mind kétszer fájt menzesz előtt. Pedig előtte csak az első terhességemkor éreztem ilyet. Úgyhogy mostmár nem veszem figyelembe ezt a tünetet. Majd ha nem jön meg és tesztelsz, akkor kiderül.
2009. ápr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!