Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzás gátlót szedek, eddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzás gátlót szedek, eddig mindig pontosan megjött, mindig délelőtt es ugyanazon a napon. Ma kellett volna megjöjjön és még mindig semmi. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Várd ki hátha megjön, lehet hogy nincs semmi probléma, csak kicsit késik. Nálam is volt hogy egy nappal később jött meg :) Ha viszont kimaradna mindenképpen irány a doki!
2010. szept. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért azon még ne parázz be nagyon, hogy 4-5 órát késik. Ha nem jön meg pár napon belül, akkor persze kezdhetsz parázni, de ez még nem a világ. Túlzottan beleszoktál a jóba, túlzottan azt hiszed, hogy a te tested atomóra... :)
2010. szept. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A menstruációt nem tudjuk kiszámolni percre pontosan!

Lehet késik pár napot.:) Nyugi, biztos megfog jönni!

2010. szept. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nyugi... az se mindegy hogy hány hónapja szeded. én pl 9 hónapig szedtem és az 5dik hónaptól úgy döntött, hogy péntek helyett szombaton jön meg, aztán 6 hóba, hogy vasárnap, aztán hetedikbe ismételten szombaton, aztán ismét vasárnap. szóval... és percrepontosan szedtem, az se lehetett ok, hogy a pontos szedés...nem kell túlaggódni a dolgot. az a lényeg, hogy a 7 nap alatt megjöjjön, s kezicsókolom. ne stresszeld feleslegesen magad.
2010. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!