Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab spontán vetélés...

Missed ab spontán vetélés után időre 5 hét és 3 napra megjött, igaz elég kevés és hol volt menzi hol meg semmi, azt mondták ez nem baj. Már nem védekezünk. Mennyi az esélyem az újabb terhességre?

Figyelt kérdés
2008. márc. 2. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én még várnék,lelkileg most lehet úgy érzed,hogy most vagy soha.A testednek idő kell!Igaz nem írtad a terhesség korát,de a testednek regenerálódni kell,ha nem akarod Őt is elveszíteni.Nem beszélve a hormonokról,szerintem a furcsa mensi is megerősíti!

2008. márc. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most a beavatkozás miatt kevés a vérzésed. Nem gondolnám, hogy jól jönne most a méhednek egy baba, majd a következő ciklusban, gyógyulnia kell. Esély persze megvan rá.
2008. márc. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a gyors választ.a terhességem 12 hetes volt:(
2008. márc. 3. 09:44
 4/7 A kérdező kommentje:
a szűlésznőm azt mondta hogy már lehet próbálkozni,direkt megkérdeztemnem akarok hülyeséget és baj csinálni
2008. márc. 3. 09:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én az első válaszoló vagyok.A 12hetes baba már nagy,ezért várj még.Megéri várni,hogy elkerüld azt amitől félsz.Az én kisbabám 1hónaposan halt meg(szül.után) a testem kész,de a lelkem nem.Szerintem megéri várni,még akkor is,ha most rettenetesen vágysz egy babára.Én tudom mit érzel!Nekem 6hónapot mondott a doki.

2008. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

jaj istenem nagyon sajnálom a babádat részvétem!!!!!!!!!!!!!

most még tuti nem is sikerűlne a baba nekem se mert még gyászolom.!!!!!!!!!!!!!

2008. márc. 3. 12:14
 7/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem hétfőn volt missed ab miatt műtétem. Nekem is azt mondta az orvos, hogy fél évet legalább várjunk az újabb probálkozással. De hogy a kérdésedre válaszoljak sokan mondják, hogy ilyenkor hamarabb teherbe lehet esni. És sok ellenvélemény is van, hogy várjak. Megmondom, neked őszintén, hogy én most nem merek probálkozni, ha majd meglesz a szövettan eredménye annak függvényében megyek tovább, de fél évig biztos nem szeretnék terhes lenni. Sok sikert a továbbíkban!

2008. márc. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!