Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jun 6 án volt meg utoljára....

Jun 6 án volt meg utoljára. Tegnap teszteltem egy negativat? Nem jött meg még lehet azért baba?

Figyelt kérdés
Van már egy kislányom 18 hós.Tüneteim vannak de a teszt negativ.És nem is jön meg lehet valami gond vagy a nega teszt ellenére lehet baba?Nem hiszem hogy korán teszteltem volna mert a kalkulátor szerint már 7 hetes lennék.A lányomnál 4 hetesen halvány pozi 6 hetesen meg nagyon erős két csik volt....Hát reménykedhetek?Vagy valami gond lehet?Ja és csalodott is mert a kislányom elsőre összejött a második baba miért nem?((((
2011. júl. 31. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem hétfőn menj el nőgyógyászhoz.Ott meg tudják mondani ,,,azt is ha valami más van.

Bocsi ,hogy biztatót nem tudok mondani :(

2011. júl. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jun 6? úgyérted július 6 ? A tesztnek már régen ki kellene mutatnia.
2011. júl. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jun 6....sajna...tudom a lányomnál már rég kimutatta...holnap megyek dokihoz...
2011. júl. 31. 15:09
 4/10 A kérdező kommentje:
Anno a lányomnál máj 12 én jött meg utoljára jun 15 én már plusz tesztem volt...ezért nem értem és a teszt is ugyanolyan gravi hcg és szép 2 csik volt rajta most csak egy igaz nem reggeli pisiből de már kimutatná simán délutánnibol is...
2011. júl. 31. 15:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Légyszi majd írj hogy mi volt a dokinál,ugyanígy jártam!köszi

Drukkolok hogy azt mondja amit hallani szeretnél:)

2011. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint a tesztek nem hazudnak, sajnos:(. Nagyon együtérzek veled nálunk is ez a helyzet. A kislányom azonnal jött, de a második baba több hónap után sem akar jeletkezni:(
2011. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat majd irok mizus velem.
2011. aug. 1. 15:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező!Mi lett veled?
2011. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia köszönöm a kérdésed.

Sajnos csütörtökön megjött nem volt baba...((

Hát nagyon sajnálom olyan jó lett volna és csalodás hogy nem sikerült elsőre olyan rossz....

De remélem hamarosan sikerül.

Első babámnál is végig kisérték itt a gyakorin szinte a pozi teszttől a szülésig.Igérem jelentkezek még.

Szép napot mindenkinek és mielőbbi babásodást mindenkinek aki szeretné.

Üdv Mónika.

2011. aug. 6. 07:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom!

Voltál orvosnál?Vagy csak az időre hagytad?Szedtél vmit esetleg?Nekem júni 3-án jött meg utoljára,tudom hogy ez már nem lehet baba,szerintam holnap doki....

2011. aug. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!