Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17 éves vagyok, lefeködtem a...

17 éves vagyok, lefeködtem a barátommal, és szerintem terhes vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 11:42
1 2 3
 11/27 x) ***** válasza:
30%
Hát jobban jártál volna ha gumit húztok.. egyébként konyhakéssel szúrd hasba magad az tuti elpusztítja a kis szarjankót. -.- A szex egyébként a gyereknemzésről szól úgyhogy nem panaszkodhatsz.
2011. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

jó okosak vagytok mind... a 72 órás tabi hormonbomba!!! nem lehet csak úgy beszedni, mert Te most k*rva voltál és h*lye.. mindenkire máshogy hat, drága is.. nem lehet mindig erre hivatkozni, h majd az esemény utáni tabi megold mindent.. főleg úgy, h évente max. 2* veheted be..

a másik dolog.. az abortusz.. van, aki utána már soha a büdös életben nem lehet terhes!! gratulálok az ifjú kismamának, apád inkább anyádra verhetett volna 17 évvel ezelőtt... am kb 27ezer Ft az abortusz, 10ezer az esemény utáni és nyamvadt 500 Ft a GUMI!!!!!!!!!! lúzer..

2011. aug. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
57%
Menny el abortuszra kiszedik és már minden ok nyugi nem lesz belőle baj!
2011. aug. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 x) ***** válasza:
Mondjuk ez közel se normális hogy megölsz egy embert mert hülye felelőtlen prosti vagy :)
2011. aug. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
Védekeztetek? És mikor feküdtél le vele? Ha nem több 3 napnál akkor ott van az eseményutáni tabletta, de azt tudnod kell, hogy minél később veszed be annál kisebb az esélye hogy megszünteti a terhességet.És akkor már csak az abortusz marad, ami tényleg nagyon drága, és lehet hogy tényleg nem lesz többé gyereked. Dönthetsz úgyis, hogy megszülöd és utána örökbe adod. De igazából nem tudjuk mi a szitu, hogy valahogy védekeztetek-e, meg ilyesmik:)
2011. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
51%
Remélem levágja faterod a barátod péniszét.
2011. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
ha szerinted terhes vagy, menj el dokihoz hogy nézze meg tényleg az vagy e. aztán döntsd el hogy feltudod e nevelni, vagy elmész abortuszra. legközelebb meg majd meggondolod mielőtt valamibe belemész...
2011. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Mondd el a szüleidnek. Ha 3 napon belül vagy, akkor esemény utánik bogyó. Ha régebben volt, akkor sajnos vagy baba vagy abortusz. Mi hasonló helyzetben megtartottuk, és most már 10 éves. nem bántam meg. Amúgy meg sok sok bunkó választ kaptál a sok köcsögtől. 28/F
2011. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
nem sok bunkó meg nem sok köcsög.. ez az igazság...legközelebb majd gondolkodik, utána szexel
2011. aug. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
70%
Szerintem meg undorító amit egyesek művelnek!!! Lehet hogy hibázott vagy felelőtlen volt, nem láthatunk bele a fejébe az érzelmi világába, de a legmocskosabb dolog valakinek azt kivánni hogy megérdemli hogy abortuszra kelljen mennie! Az ilyen embereknek kivánnám vissza én hogy egy hibából legyen nekik ugyanez ésszenvedjék el!
2011. aug. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!