Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17 éves vagyok, lefeködtem a...

17 éves vagyok, lefeködtem a barátommal, és szerintem terhes vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 11:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
kicsit több dolgot is mondhatnál,pl védekeztetek-e ,benne vagy-e a 3 napban? miért gondolod,hogy terhes vagy? pl ha úgy érzed vegyél tesztet legalább kettőt,és menj dokihoz,tényleg rengeteg bunkó választ kaptál,hogy mondhattok olyat hogy "remélem mennek kell abortuszra" ez nagyon undorító volt
2011. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Csakhogy ez itt nem egy intelligens ember véletlen hibájáról van szó.

Hanem egy agyatlan, felelőtlen lányról.

Egyrészt, ha nincs megoldva a megfelelő védekezés, miért engedi magába a pasiját?? Létezik orál is, és kézzel történő kielégítés, ha mindenáron szexelni akar.

Ha meg így járt, miért nem ment el fél napon belül esemény utáni tablettáért? Mert sz.arik az egészre.

Az ilyen ember meg is érdemli.

2011. aug. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
16.06 vagyok az igaz,hogy nagy felelőtlenség szexelni védekezés nélkül,bár 12-16 év alatt még védekezéssel sem kéne,nem írt semmi lehet vigyázott ki tudja,de azért mégsem kéne ilyet kívánni,hogy ha annyira h.ülye valaki hogy nem védekezik így is úgyis megszívja és meg lesz a következménye, és sajnos manapság a tinik nagy része felelőtlen,eszetlen,és szexelnek és bagzanak mint a nyulak,mert mással nem tudják elfoglalni magukat,komolya kapcsolatnak hívják az 1-2 éves gyerekszerelmi kapcsolatukat,egymásnál alszanak,és nagyon azt hiszik felnőttek,de ha pl terhesség lesz a vége akkor meg rohannak abortuszra mert ahhoz már nem elég felnőttek,hogy vállalják a felelősséget
2011. aug. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Miért minket kérdezel? Miért nem Lajos atyát?
2011. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
érdekes am, h erre az oldalra minden tini az aktus után felszalad, kiírja, h szexelt, és úgy gondolja, h most terhes (jajj bocsánat, "szerintük" terhes, tehát nem is biztos) felteszem a kérdést: ha ennyire tudjátok drága fiatalok, h terhesek vagytok, akkor azt miért nem tudjátok, h szeretkezni lehet mindenféle következmény nélkül is?? gumi, fogamzásgátló... ?!!???!! és tanuljatok meg nemet mondani, mert tudom, h most mindenki azzal fog jönni: jajj nem volt idő gumit húzni, jajj nem tudtam ellenállni, jajj nincs rá pénztem, stb.... -.-
2011. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Általában a szülők hibája, hogy nem eléggé felvilágosult a gyerek!!!!!!!! Prűdek, mint az állat, de ítélkezni azt baromira tudnak!!!!!!


Kérdező: Ha nem védekeztetek és túl vagy a 72 órán, akkor beszélj a szüleiddel és menjetek el orvoshoz!!! Egyébként is én úgy tudom, hogy 18 év alatt kell a szülői beleegyezés az abortuszhoz. Ha jól tudom...

Jó kis lecke lesz ez neked, bízzunk benne, hogy tanulsz is belőle!!

2011. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

És honnan veszitek, hogy amúgy nem felelőségteljes? Lehet, hogy eddig mindig megfelelően védekeztek, mondjuk gumival, de most elszakadt. Nem az igazság, vagy ha az is akkor is bunkók vagytok(tisztelet a kivételnek), szerintem ő is tudja, hogy hülyeség volt


Amúgy ja 72 órás tabi, vagy abortusz, vagy baba. Teszteltél már?És ne törődj a bunkó válaszadókkal.

2011. aug. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!