Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A migrén szerű fejfájás...

A migrén szerű fejfájás befolyásolhatja a görbét? Eddig mindig cikk-cakkos volt vagy vonalzót nyelt. Görbe lent.

Figyelt kérdés

Most meg ilyen:

[link]


Hasonló görbével tesztelt valaki +?


2011. aug. 2. 17:23
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:

Mizu veled?

Nekem sajnos szombaton megjött :((


[link]

2011. aug. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnos nekem is meg fog. :((((

Ez a 3. nap,hogy barnázok.Szerintem holnap reggel megjön.

[link]

De új hónap,új remény.

2011. aug. 9. 14:24
 23/52 anonim ***** válasza:

Szerintem neked még van eséy, nem sok a hőleesésed, lehet akár beágyazódás is.

Én az első terhességemnél 5 napig véreztem-barnáztam a mensi idejében.

Ha holnap nem esik lejebb, akkor szerintem reménykedhetsz!

Nagyon szurkolok :) Megírod?

2011. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát én ma így állok: [link]

Nem tudom mi van,mert általában "csak" 3 napot szoktam barnázni. A hőm még fent van.

És Te teherbeesés előtt is barnáztál?

Mert én már egy ideje minden hónapban szoktam mensi előtt. Ezzel mennék hétfőn dokihoz,de amilyen szerencsétlen vagyok akkor pont meglesz. :(

2011. aug. 10. 07:58
 25/52 anonim ***** válasza:

Szerintem simán esélyes a görbéd. Hányadik dpo-n szokott megjönni? Barnázol még? Tesztet nem csináltál?

Terhesség előtt nekem hébe-hóba szokott előfordulni barnázás, nem minden hónapban.

Nagyon szurkolok :)))

2011. aug. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:

13 dpo-n szokott kb megjönni.De 3 napot barnázok és ehhez szoktam viszonyítani.E szerint pedig ma kellett volna megjönnie.

Ma még nem barnázok,de lekopogom. :)

Csináltam tesztet,de NEM reggeli elsőből.Ezzel kapcsolatban tettem fel kérdést. Szerinted?

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2011. aug. 10. 12:25
 27/52 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy nagy POZITIV! :))) Szerintem csak beágyazódást jelzett a barnázásod és már nem fog megjönni:)

Nekem is hasonló volt a terhességemnél 12 dpo-n, de azt reggeli vizeletből csináltam, reggel már erősebb lesz.

Nagyon-nagyon örülök és szurkolok.

Légyszíves írd meg reggel az eredményt.

2011. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nekem a menist is jelezheti a barnázás.Igaz,ma nem nagyon volt,csak egy pici folt a tisztaságimon,de az is volt sajnos.
2011. aug. 10. 17:04
 29/52 anonim ***** válasza:

Szerintem minden oké lesz, csak ne idegeskedj, azzal sokat árthatsz!!! Nekem annak idején még erős mensis görcseim is voltak, melyek az 5 nap vérzés után is megmaradtak (Cataflamot vettem be, nem is egyet). Sírtam nagyon és a húgom nyugtatott meg, hogy ettől még simán lehet. Most volt 8 éves a kisfiam. :))

Ha holnap sem lesz még erősebb a teszted, akkor se keseredj el. Nekem a másnap reggeli halványabb volt, mint a korábbi, aztán nagyon lassan erősödött csak.

Pihenj sokat és légy boldog, hogy poz. lett :))

2011. aug. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 A kérdező kommentje:

Szia!

Megint teszteltem.X-Epil-t csináltam,azon minta lenne vmi,de az is lehet hogy csak szellemcsík. :(

One Step tesztet is csináltam,de azon nem látok semmit. :(

Barnázásom nincs,hőm egy tizedet esett,de nem akkor keltem,amikor szoktam.

2011. aug. 11. 08:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!