Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megpróbáltam ma "megvizsgálni"...

Megpróbáltam ma "megvizsgálni" a méhszájamat, hogy áll. Ez alapján most akkor menzesz vagy baba?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam ma "megvizsgálni" a méhszájamat, hogy áll.Hát felnyúltam magamnak, csak olyan 3 cmrt tudtam feldugni az újjamat, de megakadt valami két centis átmétőjű csomót éreztem, ami elé kemény volt, de az körül puhább volt kicsit.Lehet kicsin hülyén hangzik.Ez a menzesz előjele? még 2-3 nap van a nemvártig.Akkor most lehet baba?Vagy nem?
2009. ápr. 8. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből semmit sem lehet eldönteni. Várd ki a dátumot, amikor megjönne és ha nem jön meg, akkor vegyél tesztet. Sajnos csak ez a biztos, nem az, amit mások mondanak, mert ez nem a mi meglátásunkon múlik. 50-50% esélyed van.
2009. ápr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, meg is jött. :( De erre ne alapozz, van akinek a nem várt napján felugrik a méhszája, úgy hogy el se lehet érni. Én tegnapelőtt fedeztem fel magamon, vagyis magamban.
2009. ápr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!