Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 1 nappal nagyon...

Nemvárt előtt 1 nappal nagyon halvány pozitív. Szerintetek lehet valami?

Figyelt kérdés
Gabriel teszt, de lehet, hogy keveset is csepegtettem. Halvány de látható, a férjem is látja. Volt így valakinek és baba lett a vége?
2011. aug. 4. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,nekem babát jelzett,két nap múlva újra csináltam tesztet az már erősebb volt. Pár nap múlva meg nagyon erős pozitív lett!Én is gabriellel teszteltem!
2011. aug. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A pozitív, az pozitív, akkor is ha halvány :) Nekem a nemvárt napján is nagyon halvány volt... Előtte való nap, még csak én láttam, utána következő nap pedig már határozottan látszott, de még akkor sem volt annyira erős.
2011. aug. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Én sajna rosszul jártam ezzel a teszttel... De ha nem ilyen mint a képen, hanem rózsaszín, szerintem akkor babó van a dologban! :)

2011. aug. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát megnéztem, hasonló az enyém is de rózsaszín nem szürke, majd kiderül hétfőig várok és veszek egy másik tesztet a Dm-ben és ha erősödik akkor tuti, ha megjön akkor a baba meggondolta magát. Egyébkét szerintem ez baba mert a melleim akkorák mint 2 lufi és nekem menzikor sem szokott megdagadni és fájni. Egyébként nem vagyok rágörcsölve lesz ahogy lesz. Az első babámnál szétizgultam magam de ez más sokkal nyugodtabb vagyok és a jó gondolatok jönnek nem a rosszak :DDD
2011. aug. 4. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!